Reklam
  • Reklam
Bahçelievler Kaymakamlığı’na atanan İlker Arıkan görevine...

Bahçelievler Kaymakamlığı'na atanan İlker Arıkan görevine başladı

Valiler Kararnamesi’ne göre Bahçelievler Kaymakamlığı’na atanan İlker Arıkan ilçemize geldi. Kendisini makamında ilk ziyaret eden Gazete 365’e teşekkür eden Kaymakam İlker Arıkan, samimiyeti ve sıcakkanlı yapısıyla dikkat çekti.

12 Temmuz 2017 - 13:48 - Güncelleme: 12 Temmuz 2017 - 15:01
Reklam

Bahçelievler Kaymakamlığı’na atanan İlker Arıkan, görevine başladı. Atama haberini ilk duyurduğu gibi, ilk hayırlı olsun ziyaretini gerçekleştiren de Gazete 365 oldu. Gazete 365’i makamında ağırlayan yeni Kaymakam İlker Arıkan, samimiyeti ve sıcakkanlı yapısıyla dikkat çekti.

Henüz makamına gitmeden ayağının tozuyla 15 Temmuz şehitleri için düzenlenen anma programlarına katılan Bahçelievler Kaymakamı İlker Arıkan, beklendiği tarihten bir hafta önce makam koltuğuna oturdu, çalışmalar için kolları sıvadı.

BAHÇELİEVLER AYLARDIR VEKÂLETEN YÖNETİLİYORDU
Bahçelievler Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit’in İstanbul Vali Yardımcısı Vekili olarak görevlendirilmesinin ardından yerine Ocak ayı itibariyle İstanbul Vali Yardımcısı Osman Ateş atanmıştı. Mehmet Ali Özyiğit’in Bahçelievler’deki görevine geri dönüp dönmeyeceği konuşulurken, sürpriz bir atama gerçekleşti. Resmi Gazete’de yayımlanan Valiler Kararnamesi’ne göre; 41 ilin valisi değişti, 12 ilçenin kaymakamı vali olarak atandı ve 20 vali merkeze çekildi. 

Bahçelievler Kaymakamlığına da, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdür Yardımcısı İlker Arıkan atandı.

2017/07/1354895.jpg

İLKER ARIKAN KİMDİR?
1969 Uşak doğumlu olan Arıkan, 1991 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümünü bitirdi. Yüksek lisansını 1998 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Maliye Anabilim Dalında yaptı. Yabancı dili İngilizce olan evli ve 3 çocuk babası Arıkan’ın görev yaptığı yerler sırasıyla şöyle:

*Uşak- Kaymakam Adayı
*Denizli/Acıpayam-Kaymakam vekili
* Afyon/Çobanlar-Kaymakam
*Adıyaman/Samsat-Kaymakam
*Giresun/Dereli-Kaymakam
*Tunceli/Vali Yardımcılığı
*Aydın/Köşk –Kaymakam
*2006 yılında Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü’nde Şube Müdürü
*2007-20014 yılları arasında Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü’nde Özel İdareler Birlikler ve Köyler Dairesi ile Mali Yardımlar Daire Başkanlıkları
*2014-2017 Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü’nde Genel Müdür Yardımcısı
>365/Haber Merkezi
 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • İlhan SARAÇ
    2 ay önce
    Tam bir beyefendi Allah senin gibi insanları başımızdan eksik etmesin Bahçelievler vatandaşı olarak sizinle gurur duyuyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bahçelievler'de silahlı saldırı: Şahıs operasyonla yakalandı
Bahçelievler'de silahlı saldırı: Şahıs operasyonla yakalandı
Bahçelievler, Bağcılar, Bakırköy ve Güngören'de elektrik kesintisi…
Bahçelievler, Bağcılar, Bakırköy ve Güngören'de elektrik...