Reklam
  • Reklam
TükoDer Bağcılar şubesine yeni başkan seçildi

TükoDer Bağcılar şubesine yeni başkan seçildi

TükoDer Bağcılar Şube Başkanlığı’nın yeni başkanı Abdurrahman Baş oldu. Koltuğuna oturan Başkan Baş, “Bağcılar şube bayrağımızı aynı anlayış ve duruş ile yönetim kurulu üyelerim ve değerli TükoDer üyeleri ile birlikte daha da yukarılara taşıyacağız” dedi.

17 Temmuz 2017 - 16:47
Reklam

Aziz Koçal’ın Genel Başkan olmasının ardından boş kalan Tüketiciyi Koruma Derneği (TükoDer) Bağcılar Şube Başkanlığı koltuğuna Abdurrahman Baş seçildi. Yönetim kurulu kendi aralarından birini seçmesi sonucu oybirliğiyle göreve gelen yeni Başkan Abdurrahman Baş, koltuğuna oturdu ve hızla görevine başladı.

Kendisini bu göreve layık görenlere teşekkürlerini sunan Başkan Abdurrahman Baş, “8 yıldan beri TükoDer emekçisi olarak çalışmalarımdan dolayı boşalan Bağcılar şubesi başkanlığı görevinin doldurulması amacıyla beni bu görev ile onurlandıran Yönetim Kurulu üyelerimize ve ayrıyeten Başkan oluşumdan dolayı başarı dilekleriyle beni kutlayan tüm TükoDer ailesine, üyelerine ve arkadaşlara teşekkür ederim” diye konuştu.

BAĞCILAR HALKINA SÖZ VERİYORUM
Yeni döneme ilişkin konuşan Başkan Baş, "Kutsal ve onurlu bir görev olarak görüp kabul ettiğim TükoDer Bağcılar şube başkanlığı görevimi; 27 yıllık TükoDer geçmişine, ilkelerine, duruşuna yakışır bir şekilde yapacağıma Bağcılar halkına söz veriyorum. Genel başkanımız Aziz Koçal’ın Şube başkanı olduğu dönemde, etkin ve etkili, çalışmaları ilkeli duruşu, kolektif çalışma anlayışı ile yükseklere taşıdığı TükoDer Bağcılar şube bayrağımızı aynı anlayış ve duruş ile yönetim kurulu üyelerim ve değerli TükoDer üyeleri ile birlikte daha da yukarılara taşıyacağız. Bağcılar şubesi olarak Genel Merkezin ve Genel başkanımızın vereceği tüketici mücadelesinde yanında yer alacağız” ifadelerini kullandı. >365/Haber Merkezi
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Parti İstanbul'da 25 ilçe başkanı değişiyor…
AK Parti İstanbul'da 25 ilçe başkanı değişiyor…
UMADER çocuk istismarı ve tecavüzlere tepki gösterdi
UMADER çocuk istismarı ve tecavüzlere tepki gösterdi