Reklam
  • Reklam
Bahçelievler Abidin Pak Öğretmenevi’nden turizme destek…

Bahçelievler Abidin Pak Öğretmenevi'nden turizme destek…

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘Komşunu da al gel” sloganıyla başlattığı kampanya çağrısı üzerine harekete geçen Bahçelievler Abidin Pak Öğretmenevi yönetimi, yurt dışındaki vatandaşların öğretmenevindeki konaklama ve organizasyonları için özel indirimler yapılmasını kararlaştırdı.

10 Şubat 2017 - 10:28 - Güncelleme: 13 Şubat 2017 - 10:07
Reklam

Geçtiğimiz günlerde turizm sektörü temsilcileriyle buluşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yurt dışındaki Türk vatandaşları aynı zamanda ülkenin fahri turizm elçileri olarak gördüklerini belirterek, “Komşularını, dostlarını, arkadaşlarını da ülkemize davet etmelerini istiyorum” demiş ve bir kampanya başlatmıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘Komşunu da al gel” sloganıyla başlattığı kampanya çağrısına bir yanıt da Bahçelievler Abidin Pak Öğretmenevi’nden geldi. Yurt dışındaki vatandaşların öğretmenevinde konaklaması ve gerçekleştireceği organizasyonlar için özel indirimler yapılması kararlaştırıldı.

2017/02/7750910.jpg

Konuyla ilgili Gazete365’e açıklama yapan Öğretmenevi Müdürü Mekke Kocaman, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ‘Komşunu al da gel’ diyerek başlattığı turizm seferberliğine destek olmak amacı ile harekete geçtik. Yurtdışındaki vatandaşlarımıza, belgelendirmek şartı ile konaklama, düğün, nişan, mevlid, toplu yemek ve iftar organizasyonlarına danışma kurulumuz ve müdürlüğümüz onayı ile özel indirimler yapılarak misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlayacağız” diye konuştu. 365/Haber Merkezi
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bahçelievler'de silahlı saldırı: Şahıs operasyonla yakalandı
Bahçelievler'de silahlı saldırı: Şahıs operasyonla yakalandı
Bahçelievler, Bağcılar, Bakırköy ve Güngören'de elektrik kesintisi…
Bahçelievler, Bağcılar, Bakırköy ve Güngören'de elektrik...