Reklam
  • Reklam
Bağcılarlı gençler İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet...

Bağcılarlı gençler İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy'u misafir etti

İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Bağcılar Belediyesi Gençlik Meclisi’nin düzenlediği söyleşi programına konuk oldu. Osmanlı Konağı’nda gerçekleştirilen ve Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı’nın da katıldığı programda Ersoy, gençlere öğüt ve tavsiyeler de bulundu.

30 Eylül 2017 - 16:01 - Güncelleme: 30 Eylül 2017 - 16:04
Reklam

Bağcılar Belediyesi’nin gönüllü meclislerinden Gençlik Meclisi, “Gençliğe öğütler ve tavsiyeler” konulu bir söyleşi programı düzenledi. Osmanlığı Konağı’nda gerçekleştirilen söyleşiye İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, AK Parti İlçe Başkanı İsmet Öztürk ve farklı okullardan çok sayıda öğrenci katıldı.

Samimi bir ortamda geçen söyleşi de Mehmet Ersoy, kendisini dinleyen gençlere öğüt ve tavsiyelerde bulundu. Ersoy, eğitim sürecinde ve sonrasında karşılaşabilecekleri durumlar hakkında öğrencileri bilgilendirdi. Gençler de siyasetten ekonomiye kadar kafalarına takılan bütün soruları Bakan Yardımcısı Ersoy’a yöneltti. Ersoy da verdiği cevaplarla tecrübe ve bilgilerini paylaştı.

2017/09/8661766.jpg

Bu tip programlar gençlerimizin ufkunu açıyor ve onlara güç katıyor
Bağcılar Belediyesi olarak gençlere büyük önem verdiklerini söyleyen Başkan Lokman Çağırıcı, “Gençlere yatırım geleceğe yatırımdır. O yüzden biz de gençlerimizin kıymetini biliyor onlar için elimizden geleni en iyi şekilde yapıyoruz. Gençlerimizi sportif, sanatsal, kültürel başta olmak üzere her alanda destekliyor yatırımlarımızı bu yönde her geçen dönem artırıyoruz.  Bu tür söyleşi programları gençlerimizin ufkunu açıyor ve onlara güç katıyor. Programımıza katılarak gençleri aydınlatan değerli misafirimiz İçişleri Bakan Yardımcısı sayın Mehmet Ersoy’a teşekkür ediyorum” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Parti İstanbul'da ilçe başkan adayları belirlendi 
AK Parti İstanbul'da ilçe başkan adayları belirlendi 
Tepkili veliler soluğu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde aldılar
Tepkili veliler soluğu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde...