Reklam
  • Reklam
  • Reklam
Vural Özağdaş: Her zaman Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın...

Vural Özağdaş: Her zaman Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın yanındayız

Fikr-i Asım Derneği, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Bakırköy’de katıldığı programda da yalnız bırakmadı. Dernek Genel Başkan Yardımcısı Vural Özağdaş, programda Bilal Erdoğan ve Bakan Fatma Betül Sayan Kaya ile de kısa bir görüşme sağladı.

14 Nisan 2017 - 18:16 - Güncelleme: 14 Nisan 2017 - 18:26
Reklam

Türkiye Diriliş Başkanları Derneği Genel Merkez yönetim kurulu tarafından alınan kararla Fikir ve Düşünce Derneği ismini alan, bir diğer adıyla Fikr-i Asım Derneği, referandum çalışmalarını ve ‘Evet’ propagandasını sürdürüyor. Vatandaşlara neden ‘Evet’ demeleri gerektiğini anlatan Fikr-i Asım Derneği, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın programlarına da destek veriyor.

Fikr-i Asım Derneği, Milli İrade Platformu tarafından 15 Temmuz şehitleri ve gazileri için Bakırköy’de düzenlenen programda da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı yalnız bırakmadı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sonuna kadar yanında olduklarını söyleyen derneğin Genel Başkan Yardımcısı Vural Özağdaş, programda ayaküstü Bilal Erdoğan ve Bakan Fatma Betül Sayan Kaya ile de sohbet etti. 
Bilal Erdoğan ve Bakan Kaya’ya desteklerini ilettiği öğrenilen Özağdaş’ın, dernek olarak yaptıkları faaliyetlere de değindiği söylendi. >365/Haber Merkezi
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bahçelievler Belediyesi'nin minik Başkanı Melek Rüya Doğar oldu
Bahçelievler Belediyesi'nin minik Başkanı Melek Rüya Doğar oldu
Bu hafta vizyona giren filmler- 21 Nisan
Bu hafta vizyona giren filmler- 21 Nisan