Reklam
  • Reklam
Uluslararası kongrede Eminevim’e ödül…

Uluslararası kongrede Eminevim'e ödül…

ASSAM Uluslararası İslam Birliği Kongresi'nin ilki 23-24 Kasım tarihlerinde Eminevim'in de işbirliğinde düzenlendi. Eminevim, programa verdiği destek nedeniyle ödüle layık bulundu.

25 Kasım 2017 - 17:28 - Güncelleme: 25 Kasım 2017 - 17:31
Reklam

“Faiz ödemeden ev sahibi olmanın yolu” ve “Kira öder gibi ev sahibi olun” sloganlarla yola çıkan ve giderek şube sayısını arttıran gayrimenkul şirketi Eminevim, ASSAM İslam Birliği Kongresi'ne verdiği destekler nedeniyle ödüle layık bulundu. İki gün süresince İstanbul'da gerçekleştirilen kongreye katkı sağlayanların da ödüllendirildiği programa, yoğun katılım yaşandı.

Adaleti Savunanlar Stratejik Araştırma Merkezi (ASSAM), Eminevim, Üsküdar Üniversitesi, İslam Dünyası Sivil Toplum Kuruluşları Birliği (IDSB) ve Adaleti Savunanlar Derneği (ASDER) işbirliği ile düzenlenen kongre hayli ilgi gördü. Kongreye verdiği destek nedeniyle ödüle layık görülen Emin Şirketler Grubu Başkanı A.Emin Üstün adına plaketi, Eminevim Yönetim Kurulu Üyesi Sefa Üstün teslim aldı. Üstün’e ödülünü AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk verdi.

2017/11/8063424.jpg

KÜRESEL GÜÇLER İSLAM DÜNYASINI HEDEF ALIYOR
WOW Convention Center’da gerçekleştirilen ASSAM Uluslararası İslam Birliği Kongresi, ASSAM Yönetim Kurulu Başkanı ve Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Adnan Tanrıverdi'nin açılış ve hoş geldiniz konuşması ile başladı. Tanrıverdi, İslam ülkelerinde yaşanan güncel sorunlara akademik ve siyasal tespit ve çözüm önerileri üretmek amacıyla düzenlenen ve 35 İslam ülkesinden temsilcilerin katıldığı "1. Uluslararası ASSAM İslam Birliği Kongresi"nin açılışında yaptığı konuşmada, İslam dünyasının küresel güçlerin hedefi olduğunu belirtti.

2017/11/172799.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Parti İstanbul'da ilçe başkan adayları belirlendi 
AK Parti İstanbul'da ilçe başkan adayları belirlendi 
Tepkili veliler soluğu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde aldılar
Tepkili veliler soluğu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde...