Reklam
  • Reklam
TükoDer Bağcılar Şubesi ’Dayanışma Konseri’ düzenledi

TükoDer Bağcılar Şubesi 'Dayanışma Konseri' düzenledi

Tüketiciyi Koruma Derneği Bağcılar Şubesi’nin düzenlediği konser etkinliğinde, çalışmalarından dolayı dernek yöneticilerine de plaket takdim edildi.

06 Aralık 2017 - 12:47 - Güncelleme: 06 Aralık 2017 - 12:55
Reklam

Tüketiciyi Koruma Derneği (TükoDer) Bağcılar Şubesi, yoğun katılımın yaşandığı ‘Dayanışma Konseri’ etkinliği düzenledi. “Eğleniyoruz, öğreniyoruz” sloganıyla gerçekleştirilen konsere katılan davetliler, doyasıya eğlendi.

TükoDer Genel Başkanı Aziz Koçal ile önceki dönem Genel Başkanı ve Türkiye Tüketici Hareketi dönem sözcüsü Haşmet Atahan’ın konuşmalarıyla başlayan gecede; birçok isme de plaket takdim edildi. TükoDer Halk Müziği Korosu’nun mini konseriyle başlayan ve sanatçılar; Evrim Zal, Binali İlgün ve Emine Akkaya’nın şarkılarıyla hareketlenen gecede; Genel Başkan Aziz Koçal, önceki dönem Genel Başkan Haşmet  Atahan, Genel merkez denetleme kurulu üyesi Nurol Tak ve Bağcılar şube başkan yardımcısı İsmail Öztürk plaket aldı.

2017/12/2017-12-06-12-55-23.jpg

YAŞASIN TÜKETİCİLERİN HAK ARAMA MÜCADELESİ
Gecede uzun bir konuşma yapan TükoDer Bağcılar Şube Başkanı Abdurrahman Baş, ilçede yaptıkları çalışmaları detaylı olarak davetlilerle paylaştı. İlçede yaptıkları kurum ziyaretlerine değinen, ilçenin tüketicilerinin sorunlarının yanın sıra uyuşturucu konusuna dikkat çeken Başkan Abdurrahman Baş, “Bugün kendimiz için, yarın çocuklarımız ve torunlarımız için daha iyi yaşanır bir Türkiye yaratmak için, hep beraber el ele vererek mücadele etmeliyiz. Bize çalışmalarımızda destek olan, derneğimize katkı sunan ve buraya kadar gelen tüm tüketici dostlarıma saygılarımı sunarak iyi eğlenceler diliyorum. Yaşasın Tükoder, yaşasın tüketicilerin hak arama mücadelesi” sözleriyle konuşmasını sonlandırdı. >365/Haber Merkezi

2017/12/2017-12-06-12-54-26.jpg

2017/12/2017-12-06-12-54-25.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bu hafta vizyona giren filmler- 23 Mart
Bu hafta vizyona giren filmler- 23 Mart
AK Parti İstanbul'da ilçe başkan adayları belirlendi 
AK Parti İstanbul'da ilçe başkan adayları belirlendi