Reklam

MHP Güngören İlçe Teşkilatı'nda görev dağılımı yapıldı

Geçtiğimiz günlerde atamayla göreve gelen MHP Güngören İlçe Başkanı M. Alparslan Aldır, yönetimini belirledi. Yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında görev dağılımı da gerçekleşti.

MHP Güngören İlçe Teşkilatı'nda görev dağılımı yapıldı

Geçtiğimiz günlerde atamayla göreve gelen MHP Güngören İlçe Başkanı M. Alparslan Aldır, yönetimini belirledi. Yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında görev dağılımı da gerçekleşti.

MHP Güngören İlçe Teşkilatı'nda görev dağılımı yapıldı
13 Ağustos 2018 - 18:01 - Güncelleme: 13 Ağustos 2018 - 22:05
Reklam

Sağlık nedenleriyle görevinden istifa ettiği belirtilen Fuat Gül'ün yerine Milliyetçi Hareket Partisi Güngören İlçe Başkanlığı'na atanan Muhammet Alparslan Aldır, yönetimini belirledi. 

İlk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştiren MHP Güngören İlçe Başkanı M. Alparslan Aldır, yönetimdeki komisyonlar için görev dağılımını yaptı. >365/Haber Merkezi 

M. Alparslan Aldır yönetimindeki MHP Güngören İlçe Başkanlığı Divan Kurulu Listesi şöyle:
İlçe Sekreteri: Muhammed İdris Ertek
İlçe Muhasibi: Şeref Semiz- Alim Yılmaz
Başkan Vekili: Gökhan Arslan
2. Başkanlar: Mehmet Ali Araç-Mehmet Tül-Uğur Öztürk-Memduh Kara
Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı: Bünyamin Dağlar
Hukuk İşlerinden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı: Cahit Velibeyoğlu
Seçim İşleri Komisyonu: (Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı: Atilla Seçilir) -Cem Keskin
Meslek Kuruluşları Komisyonu: (Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı: Murat Güzel)- Mehmet Kömürcü-Adem Yüksek
Sivil Toplum Kuruluşları Komisyonu: (Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı: Özer Salih Yıldız)- Yasin Yiğenoğlu-Alparslan Özdayan
Eğitim ve AR-GE Komisyonu: (Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı: Murat Başar)- Mevlüt Topal- Cengizhan Kafalı
Kadın Kolu Yönetimi (Başkan: Aliye Damarcı)- Meryem Arslan-Sibel Sokak- Sevcan Mercan 
Sosyal Faaliyetler Komisyonu: (Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı: İlhan Şişdağ) -Alperen Gül-Selahattin Ambarcıoğlu
Sosyal Medya ve İletişim Komisyonu: (Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı: Erdal Büyükakyüz)-Zehra Barut
İdari İşler Komisyonu (Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı: İsmail Çetinkaya) - Akif Ballıca
Engelliler Komisyonu: (Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı: Turan Toprak) -Murat Gürleyen-Kadir Gökhan Kutlu
Şehit ve Gazi Aileleri Komisyonu: (Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı: Yaşar Koçkan) -Serkan Güngören-Murat Tandoğan

İLÇE İSTİŞARE KURULU:
Şaban Avcı
Niyazi Toygun 
İbrahim Dural
Baycan Ersoy
Şeref Yıldırım
Mesut Kepenek
 


YORUMLAR

  • 0 Yorum