Reklam
  • Reklam
İYİ Parti Güngören İlçe Başkanlığı’na Ayhan Kurt seçildi

İYİ Parti Güngören İlçe Başkanlığı'na Ayhan Kurt seçildi

Olası erken seçime karşı harekete geçen ve hızla kongrelerini yapmaya başlayan İYİ Parti’de Güngören İlçe Başkanı, Ayhan Kurt oldu. 

05 Şubat 2018 - 00:46 - Güncelleme: 10 Şubat 2018 - 20:15
Reklam

İYİ Parti Güngören İlçe Başkanlığı, 1.Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Haznedar Güzel Konak Düğün Salonu'nda yoğun bir katılımla yapılan ve tek adayın çıktığı kongrede; Kurucu İlçe Başkanı Ayhan Kurt başkan seçildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan ve gündem maddelerinin yerine getirilmesiyle devam eden kongrede; divan başkanlığını İYİ Parti Genel Merkez Muhasip Yardımcısı Doğan Avcı, divan başkan yardımcılığını İl Başkan Yardımcısı Havva Günaydın Lakutoğlu, kâtip üyeliklerini ise; Jale Kartal, Oğuz Nazlı ve Veli Köseoğlu yaptı.

2018/02/2018-02-05-00-49-28.jpg

Seçim sonrası teşekkür konuşması yapan İYİ Parti Güngören İlçe Başkanı Ayhan Kurt, delegelere ve katılımcılara teşekkür etti, 2019’daki yerel ve genel seçimler için kolları sıvadıklarını, hazır olduklarını söyledi. >365/Haber Merkezi

YÖNETİM KURULU (ASİL): 
1) Ömer Ulvi Saygın, 2) Oğuz Öztürk, 3) Suat Yavuz, 4) Hakan Naim Yıkık, 5) Erdem Bulut, 6) Cihan Alptekin, 7) Alaattin Yücesoy, 8) Enes Arslan, 9) Hakan Aksu, 10) Arif Efendiler, 11) Selda Kartal, 12) Mustafa Kucur, 13) Hatice Öztürk, 14) Cuma Diyapoğlu, 15) Suat Rogop, 16) Tülay Üniyavaş, 17) Fatmagül Özdemir, 18) Sema Kurt, 19) Ahmet Bayrak, 20) Zehra Kırtekin, 21) Sevim Iğdır, 22) Müjgan Öztürk, 23) Cafer Çiçek, 24) İbrahim Aksu, 25) Yücel Yıldırım, 26) Mahmut Kaya, 27) Halil Özgül, 28) Kemal Şentürk, 29) Özcan Özdemir, 30) Mehmet Tankut Özburçak, 31) Hüseyin Dursun, 32) Öcal Sarıcı.

2018/02/2018-02-05-00-49-30.jpg

YÖNETİM KURULU (YEDEK):
1) Sercan Çelik, 2) Baki Bursalı, 3) Ekber Ayvaz, 4) Ali Kazdal, 5)Muhammet Mert, 6) Nedim Ayeser, 7) Metin Çolak, 8) Mert Düşel, 9) Erdeniz Özat, 10) H. Tahsin Keskin, 11) Ayla Kurt, 12) Hatice Karaman, 13) Ayşegül Orman, 14) Bülent Aksoy, 15) Ali Pamukçu, 16) İbrahim Serter, 17) Nuri Özer, 18) Seval Yıkık, 19) Celal Çakır, 20) Cihat Erişen, 21) Gürkan Erguvan, 22) Ümit Türer, 23) Mehmet Akyıldız, 24) Vedat Okumuş, 25) Süreyya Neşeli Kargı, 26) Özlem Ateş, 27) Makbule Sarıcı, 28) Veysi Güneş, 29) Emrullah Orman, 30) Mesut Savur, 31) Sevgi Kılıçarslan, 32) Remzi İnal, 33) Ali Demirtürk.

2018/02/2018-02-05-00-49-29_1.jpg

İL DELEGESİ (ASİL):
1) Ufuk Abdullah Demir, 2) Fatih Babacan, 3) Sema Karakaya, 4)Halit Şimşek, 5) Ayhan Kurt, 6) Oğuz Öztürk, 7) Alparslan Özdemir, 8) Hakan Naim Yıkık, 9) Fatmagül Özdemir, 10) Suat Rogop, 11) Zehra Kırtekin, 12) Arif Efendiler.

 İL DELEGESİ (YEDEK):
1) Halil Özgül, 2) Enes Arslan, 3) Mustafa Kucu, 4) Cihan Alptekin.

2018/02/2018-02-05-00-49-29.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Parti İstanbul'da 25 ilçe başkanı değişiyor…
AK Parti İstanbul'da 25 ilçe başkanı değişiyor…
UMADER çocuk istismarı ve tecavüzlere tepki gösterdi
UMADER çocuk istismarı ve tecavüzlere tepki gösterdi