İhlas Koleji'nde mezuniyet heyecanı yaşandı

İhlas Eğitim Kurumları 2016-2017 Eğitim Öğretim dönemi mezunlarını verdi. Muhteşem bir mezuniyet töreni sonrası öğrenciler sevinçle keplerini havaya attı.

İhlas Koleji'nde mezuniyet heyecanı yaşandı

İhlas Eğitim Kurumları 2016-2017 Eğitim Öğretim dönemi mezunlarını verdi. Muhteşem bir mezuniyet töreni sonrası öğrenciler sevinçle keplerini havaya attı.

İhlas Koleji'nde mezuniyet heyecanı yaşandı
28 Mayıs 2017 - 17:04 - Güncelleme: 28 Mayıs 2017 - 17:13
Reklam

İhlas Koleji çatısı altında eğitim veren Özel İhlas Anadolu ve Fen Lisesi ile Özel Marmara Evleri İhlas Anadolu ve Fen Lisesi son sınıf öğrencileri İstanbul Büyükşehir Belediyesi Florya Sosyal Tesislerinde düzenlenen mezuniyet töreniyle uğurlandı. 

İki ayrı günde yapılan törenlerin ilki Özel Marmara Evleri İhlas Anadolu ve Fen Lisesi öğrencileri için yapıldı. Sinevizyon gösterileri ile öğrenci röportajları misafirlere sunuldu. Ardından okul müdürü Murat Gülcü yaptığı konuşmada öğrencilerinden ayrılmanın hüznünü yaşadıklarını söyledi. 

Özel Marmara Evleri İhlas Anadolu Lisesi Birincisi Rumeysa Saeed, Özel Marmara Evleri İhlas Fen Lisesi Birincisi olarak da Dilara Kılınç’ın açıklandığı gecede birinciler gelenekselleşen okul kütüğüne isimlerini çaktılar. Birlikte geçen yılların anılarından oluşan video gösterisi ile devam eden tören kep atma töreni ile sona erdi. 

OKUL GRUBU GECEYE RENK KATTI
İkinci törende ise Özel İhlas Anadolu ve Fen Lisesi öğrencileri mezuniyete adım attılar. Hazırlanan videolarla öğrencilerin anılarının yer aldığı törende okul müdürü Murat Demir öğrencilerinden hayırlı insanlar olmalarını istedi. Önlerinde güzel bir gelecek olduğunu ifade eden Demir, tüm öğrencilerine bundan sonraki hayatlarında başarılar diledi. 

2017/05/2045370.jpg

Okul birincileri Şule Göktekin ve Alagül Erdem’in okul kütüğüne isimlerini çaktıkları gecede okulun müzik grubu seslendirdikleri şarkılarla geceye renk kattılar. Performanslarıyla misafirlerden tam not alan grup, yaklaşık bir saat sahnede kaldılar. Keyifli anların yaşandığı tören kep atma töreni ile coşkuya dönüştü. Öğrenciler keplerini atarak mezuniyeti doyasıya yaşadılar. 

2017/05/1527716.jpg

ÖĞRENCİLERİMİZİ TEBRİK EDİYOR, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM
Düzenlenen her iki törende de konuşan İhlas Eğitim Kurumları Genel Müdürü Bedri Yeltekin, “12 yıllık ilk, orta ve lise eğitimlerini bitirerek mezun olan öğrencilerimizi kutluyorum. Onların eğitim yolculuklarında her daim yanında olan değerli velilerimizi de tebrik ediyorum.  Artık öğrencilerimiz yeni bir eğitim hayatına atılmak üzereler. Üniversite eğitimlerinde başarılı olarak, ülkemize fayda sağlayacaklarını canı yürekten inanıyorum. Biz okullarımızın kurucusu rahmetli Enver Ören’in misyonuna sadık kalarak iyi insanlar yetiştiriyoruz. Eminim ki mezunlarımız gittikleri her okulda bulundukları her platformda İhlas Kolejini en iyi şekilde temsil edeceklerdir” dedi.  
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum