Reklam
  • Reklam
İhlas Koleji’nde avantajlı kayıtlar başladı

İhlas Koleji'nde avantajlı kayıtlar başladı

Akademik, sosyal ve sportif başarılarıyla öğrencilerin tercihi olan İhlas Koleji’nde avantajlı kayıtlar başladı. Ocak ayı boyunca geçerli olacak avantajlı erken kayıt döneminde İhlas Koleji velileri %20 oranında indirimden faydalanabilecekler. 

14 Ocak 2018 - 01:34 - Güncelleme: 14 Ocak 2018 - 01:37
Reklam

Akademik, sosyal ve sportif başarılarıyla öğrencilerin tercihi olan İhlas Koleji’nde avantajlı kayıtların başladığı açıklandı. Avantajlı erken kayıt döneminin en ilgi çekici indirimi ise yeni kayıt yaptıracak velileri ilgilendiriyor. İhlas Koleji’ne gelerek Ocak ayında 2018-2019 eğitim yılı için kayıt yaptıran velilere 2017-2018 eğitimin yılının ikinci dönemi için %50 indirim sunuluyor. 

İndirim fırsatlarıyla birlikte ailelerin eğitim bütçesine destek olduklarını ifade eden İhlas Eğitim Kurumları Genel Müdürü Bedri Yeltekin, kurum olarak önemli oranlarda indirimler sunduklarını belirtti. İhlas Koleji okullarında eğitimin kalitesinin uluslararası standartlarda olduğuna vurgu yapan Yeltekin, “Çocuklarımıza en iyi eğitimi verebilmek adına okullarımızdaki eğitim modellerimizi sürekli geliştiriyoruz. Seçkin eğitimci kadromuz ile çocuklarımızın her alanda başarılı olabilmesini için çalışıyoruz” dedi. 

YETKİN: OKULUMUZU ZİYARET EDİP, GEZEBİLİR, BİLGİ ALABİLİRSİNİZ 
Çocukları için okul arayan velilere de çağrıda bulunan Yeltekin, “Çocuğunuzun iyi eğitim almasını ve gelecekte başarılı bir birey olarak yetişmesini istiyorsanız, okul seçiminiz çok büyük önem taşıyor. Bu noktada velilerimiz okullarımızı ziyaret ederek hem gezebilirler hem de merak ettikleri konularda detaylı bilgiler alabilirler. Kendilerini okullarımızda misafir etmekten mutluluk duyacağız” ifadelerini kullandı. 

2018/01/2018-01-14-01-36-41.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bahçelievler Belediye Başkan Adayı Galip Karayiğit Gazete 365'i ziyaret etti
Bahçelievler Belediye Başkan Adayı Galip Karayiğit Gazete 365'i...
CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu oldu
CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu oldu