DİKKAT!.. Bu yollar 4 gün kapalı…

23. Dünya Enerji Kongresi nedeniyle İstanbul’da bazı yollar 4 gün boyunca trafiğe kapatılacak.

DİKKAT!.. Bu yollar 4 gün kapalı…

23. Dünya Enerji Kongresi nedeniyle İstanbul’da bazı yollar 4 gün boyunca trafiğe kapatılacak.

DİKKAT!.. Bu yollar 4 gün kapalı…
06 Ekim 2016 - 10:49 - Güncelleme: 09 Ekim 2016 - 01:45
Reklam

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, 9-13 Ekim arasında gerçekleştirilecek “23. Dünya Enerji Kongresi” nedeniyle kongre vadisi çevresinde bazı yolların trafiğe kapatılacağını duyurdu. Sabah 06.00’dan itibaren belirlenen yollara polis bariyerleri dizilmeye başlandı.
İstanbullular 9 Ekim-13 Ekim arası bazı yolları kullanamayacak. 23. Dünya Enerji Kongresi nedeniyle özellikle Taksim, Şişli, Nişantaşı ve Beşiktaş bölgesinde ana yollardan araç geçişine izin verilmeyecek.

İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre alternatif yollar şöyle:  “Taşkışla Caddesi, Mete Kavşağından Kadırgalar Adil Baba kavşağına kadar çift yönlü kapatılacak. Alternatif olarak, akım Asker Ocağı Caddesi'nden Divan Kavşağı istikametine yönlendirilecek. Gümüş Caddesi, Harbiye Ordu Evi girişi ışıklardan Adil Baba kavşağına kadar çift yönlü kapatılacak. Alternatif olarak, akım Halaskargazi Caddesi'ne verilecek. Mim Kemal Öke Caddesi, Vali Konağı Caddesi girişinden Adil Baba kavşak ve Abdi İpekçi Caddesi'ne kadar çift yönlü kapatılacak. Alternatif olarak, akım Abdi İpekçi ve Vali Konağı Caddesi'ne yönlendirilecek.
Kadırgalar Caddesi, Bayıldım girişinden, Mim Kemal Öke Caddesi'ne kadar kapatılacak. Alternatif olarak, akım Bayıldım Caddesi ile Vodafone Arena Stadı arkasından Karaköy ve Asker Ocağı Caddesi'ne verilecek." >hurriyet.com.tr
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum