Bu hafta vizyona giren filmler- 29 Haziran

Bu hafta da gösterime giren filmleri yine Gazete 365 olarak sizler için derledik. İşte haftanın filmleri…

Bu hafta vizyona giren filmler- 29 Haziran

Bu hafta da gösterime giren filmleri yine Gazete 365 olarak sizler için derledik. İşte haftanın filmleri…

Bu hafta vizyona giren filmler- 29 Haziran
29 Haziran 2018 - 17:55 - Güncelleme: 06 Temmuz 2018 - 13:24
Reklam

Her Cuma olduğu gibi yine beyazperdeye taşınan birbirinden güzel filmleri sizler için derledik. Bu hafta vizyona; 2 yerli,  biri animasyon 7 yabancı olmak üzere 9 yeni film girdi.

İşte 29 Haziran’da vizyona giren filmler;


1) Kaçış Planı 2: Hades (Escape Plan 2: Hades)
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim, Gizem, Suç
Yapımı: 2018 - ABD
Süre: 93 dk.
Yönetmen: Steven C. Miller
Senaryo: Miles Chapman
Yapımcı: Randall Emmett,  George Furla
Oyuncular: Sylvester Stallone, Dave Bautista, Xiaming Huang, 50 Cent, Jaime King

Filmin konusu: Daha önce Mezar (The Tomb) olarak bilinen yüksek güvenlikli hapishaneden kaçmayı başarmış Ray Breslin (Sylvester Stallone), bu kez çok daha zor bir görevle karşı karşıya kalmıştır. En güvendiği adamlarından Shu (Xiaoming Huang), Hades adlı yeni ve çok daha teknolojik bir bir labirentte hapsedilmiştir. Ölümüne dövüşlerin yaşandığı, sürekli form değiştiren bu hapishaneden arkadaşını çıkarabilmek için Breslin, eski dostu Trent Derosa'dan (Dave Bautista) da yardım ister.


2) Yakalandın! (Tag)
Tür: Komedi
Yapımı: 2018 - ABD
Süre: 100 dk.
Yönetmen: Jeff Tomsic
Senaryo: Rob McKittrick,  Mark Steilen
Yapımcı: Todd Garner,  Mark Steilen
Diğer Adı: The Tag Brothers
Oyuncular: Ed Helms, Jake Johnson, Annabelle Walis, Jeremy Renner, Jon Hamm

Filmin konusu: 5 yakın arkadaşın 30 yıldır sürdürdükleri bir oyun, artık şaşmaz bir gelenek haline gelmiştir. Her yılın Mayıs ayında ebelemece oynayan bu 5 koca adamın oyun zamanı, bu kez aralarındaki en oyuncunun, Jerry'nin (Jeremy Renner) düğün zamanına denk gelmiştir. Hiçbir sezonu 'ebe' olarak kapatmamayı başaran Jerry, evlendikten sonra bir daha bu oyuna katılmayacağını açıklayınca, geri kalan dörtlü, onun yenilgisiz bir şekilde ayrılmasına engel olmak için her şeyi denemeye karar verir. Elbette Jerry de bu mücadeleye hazırlıklıdır.


3) Sessiz Ol
Tür: Gerilim, Korku
Yapımı: 2018 - Türkiye
Süre: 76 dk.
Yönetmen: Samet Çakırtaş
Senaryo: Serkan Ertem
Oyuncular: Akın Ayvaz, Şengül Kaya, Cansel Aydos, Tolga Polat, Özgür Esat Şentürk

Filmin konusu: Murat ve sevgilisi Aslı, nasıl geldiklerini hiç bilmedikleri bir odada elleri bağlanmış bir şekilde uyandıklarında, odada bir çocuk ve baygın halde yatan bir gençle karşılaşırlar. Evden kaçabilmek için gösterdikleri çabalar, evin sahibi Suzan'ın kötü sürprizi sonucu boşa çıkar. Korkunç bir gece geçiren çift, hayatta kalabilmek için var güçleriyle mücadele ederken, evdeki asıl kurbanın kim olduğu belirsizleşecektir.


4) Doğmamış (Still/Born)
Tür: Gerilim, Korku
Yapımı: 2017 - Kanada
Süre: 87 dk.
Yönetmen: Brandon Christensen
Senaryo: Brandon Christensen
Yapımcı: Colin Minihan
Oyuncular: Christie Burke, Jesse Moss, Rebecca Olson, Jen Griffin, Sheila McCarthy

Filmin konusu:  İkiz bebekler doğuran Mary'nin (Christie Burke) sadece 1 çocuğu hayatta kalabilmiştir. Doğum öncesi eşi ve arkadaşlarıyla mutlu bir hayatı olan Mary, kaybettiği çocuğunun da acısıyla kendini giderek derinleşen bir bunalım halinde bulur. Diğer çocuğunu da kaybedeceği korkusu, yeni doğan bebeklere musallat olduğuna inanılan Lamashtu adlı bir şeytandan haberdar olması ve sanrılar görmeye başlamasıyla gittikçe derinleşir.


5) Sicario: Day of the Soldado (Sicario 2)
Tür: Aksiyon, Dram, Suç
Yapımı: 2018 - ABD
Süre: 122 dk.
Yönetmen: Stefano Sollima
Senaryo: Taylor Sheridan
Yapımcı: Basil Iwanyk,  Erica Lee
Oyuncular: Benicio Del Toro, Josh Brolin, Catherine Keener, Isabela Moner, Matthew Modine 

Filmin konusu: Meksika'daki karteller, artık sınırdan sadece uyuşturucu değli, teröristleri de geçirmeye başlayınca Amerika Birleşik Devletleri duruma müdahale etme gereği duyar. FBI ajanı Matt Graver (Josh Brolin), ailesinin intikamının peşinde koşmaya devam eden Alejandro Gillick (Benicio Del Toro) ile yeniden işbirliği yapar. Gillick'ten ortalığı karıştırması beklenir, bu nedenle ailesini öldüren çete liderinin kızı Isabela Reyes'i (Isabela Moner) kaçırır. Ancak durumdan haberdar olan Meksika hükumeti olaya müdahale eder. İki ülke arasında gerilim yükselirken durumu toparlamanın tek yolunun genç Isabela'nın öldürülmesi olduğuna karar verilir. Ancak Gillick, Graver'ın emrine uyarak kızı öldürmeyi reddedince bu kez kızla birlikte onun da ölüm fermanı imzalanmış olur.


6) Sevimli Emojiler 2 (The Mojicons 2)
Tür: Animasyon
Yapımı: 2018 - Rusya
Süre: 80 dk.
Yönetmen: Alexander Romanetz

Filmin konusu: Kötü Fidolord tarafından güncellenen Mydoom virüsü ilk filmde olduğu gibi yine büyük sorunlara neden olur. Uzaylılar Kraliçe'yi tekrar yapılandırmak için Fringe'i yok etmeye karar verir. Ancak bütün bu işlemler, başka sorunlar yaratır. Durumu çözmek ve Fringe'i kurtamak Moji ve Brainpot'a kalır. Onlara Yüzbaşı da bu yolda destek verecektir.


7) Karavan (The Leisure Seeker)
Tür: Dram, Komedi, Macera
Yapımı: 2017 - İtalya, Fransa
Süre: 112 dk.
Yönetmen: Paolo Virzì
Senaryo: Paolo Virzì,  Stephen Amidon,  Francesca Archibugi,  Francesco Piccolo
Yapımcı: Marco Cohen,  Fabrizio Donvito
Diğer Adı: Son Tatil; Ella & John
Oyuncular: Donald Sutherland, Helen Mirren, Janel Moloney, Robert Pralgo, Kirsty Mitchell

Filmin konusu: Hayatı 50 yıldan uzun süredir paylaşmış John (Donald Sutherland) ve Ella (Helen Mirren) çifti, 'The Leisure Seeker' adını verdikleri araçlarıyla birlikte birçok seyahate çıkmışlardır. Artık Alzheimer belirtileri göstermeye başlayan John ve sürekli ona destek olan Ella, son bir kez unutulmaz bir macera yaşamak için Boston'dan Key West'teki Ernest Hemingway Evi'ne, kimseye haber vermeden bir yolculuğa çıkmaya karar verirler.


8) Fakir: Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu (The Extraordinary Journey of the Fakir)
Tür: Dram, Komedi, Macera
Yapımı: 2018 - Fransa, ABD
Süre: 92 dk.
Yönetmen: Ken Scott
Senaryo: Jon Goldman,  Luc Bossi
Yapımcı: Aditi Anand,  Luc Bossi
Diğer Adı: Journey

Filmin konusu: Ajatashatru Lavash Patel (Dhanush), çocukluk yıllarından beri yaşadığı Yeni Delhi'nin bir mahallesinin bile dışına çıkmamış, küçük sihirbazlık numaraları yaparak hayatını sürdüren bir 'fakir'dir. Ancak günün birinde çok sevdiği annesi ölür, ölmeden önce ona Paris'e bir uçak bileti ve muhakkak tamamlaması gereken bir görev miras bırakmıştır. Aja da hiç tanımadığı bu ülkede çok farklı bir kültür ve insanlarla tanışır. Ancak yolculuğu onu daha başka ülkelere ve hiç tahmin edemeyeceği bambaşka maceralara da sürükleyecektir.


9) T.İ.M
Tür: Aksiyon, Dram, Savaş
Yapımı: 2018 - Türkiye
Süre: 106 dk.
Yönetmen: Onur Yiğit
Senaryo: Serdar Atacan,  Barış Can Sağır,  Emre Uzun
Yapımcı: Serdar Atacan
Oyuncular: Serdar Atacan, Emre Uzun, Barış Can Sağır, Hatice Kalit, Adem Muriç

Filmin konusu: Özel kuvvetlerde görev yapan Yüzbaşı Serdar Yıldırım (Serdar Atacan), kimseye haber vermeden kapalı telsizlerle düzenlediği bir operasyonda pusuya düşünce 16 silah arkadaşının ölümüne engel olamaz. Bu olaydan sonra müthiş bir üzüntü yaşamasının yanında görevine de son verilir. Ancak günün birinde gizli bir görev için, yetenekli asker ve polislerden oluşan özel bir ekibe liderlik etmesi için yeniden kendisiyle temas kurulur. Serdar Yıldırım, bu görevi kaybettiği arkadaşları ve ülkesi için kabul eder. 5 kişilik T.İ.M., zorluk görev için bir araya gelir. >365/Haber Merkezi
 


YORUMLAR

  • 0 Yorum