Reklam

Bu hafta vizyona giren filmler- 15 Haziran

Bu hafta da gösterime giren filmleri yine Gazete 365 olarak sizler için derledik. İşte haftanın filmleri…

Bu hafta vizyona giren filmler- 15 Haziran

Bu hafta da gösterime giren filmleri yine Gazete 365 olarak sizler için derledik. İşte haftanın filmleri…

Bu hafta vizyona giren filmler- 15 Haziran
15 Haziran 2018 - 12:31 - Güncelleme: 22 Haziran 2018 - 21:32
Reklam

Her Cuma olduğu gibi yine beyazperdeye taşınan birbirinden güzel filmleri sizler için derledik. Bu hafta vizyona; 3 yerli,  3 yabancı olmak üzere 6 yeni film girdi.

İşte 15 Haziran’da vizyona giren filmler;


1) Üç Harfliler: Beddua
Tür: Korku
Yapımı: 2018 - Türkiye
Yönetmen: Alper Mestçi
Senaryo: Alper Mestçi
Diğer Adı: Üç Harfliler 4
Oyuncular: Beyzanur Mete, Esma Soysal, Şerife Ünsal, Gizem Takma, Vurla Ceylan

Filmin konusu: Melek, Burcu, Eda ve Ayla aynı liseden mezun olmuş, mezuniyetlerine ve aradan geçen yıllara rağmen birbirlerinden hiç kopmamış 4 yakın arkadaştır. Havel adında bir Şaman kadınla tanışmaları ve kimden geldiği belli olmayan kuvvetli bir beddua, korkunç günler yaşamalarına neden olacaktır.


2) Ocean’s 8 (Ocean's Eight)
Tür: Aksiyon, Gerilim, Suç
Yapımı: 2018 – ABD
Yönetmen: Gary Ross
Senaryo: Gary Ross,  Olivia Milch
Yapımcı: George Clooney,  Steven Soderbergh
Oyuncular: Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Mindy Kaling, Sarah Paulson 

Filmin konusu: Danny Ocean'ın uzun süredir ortalarda olmayan kız kardeşi Debbie Ocean (Sandra Bullock) şartlı tahliyeyle serbest kalınca çok büyük bir soygun gerçekleştirmeyi planlamıştır. Metropolitan Müzesi'nin her yıl düzenlediği ve son derece seçkin isimlerin katıldığı 'Met Gala'da, Daphne Kluger'in (Anne Hathaway) boynunda taşıyacağı milyonlarca dolar değerindeki mücevheri çalmak istemektedir. Bu amaçla yeteneklerine güvendiği birbirinden yetenekli 7 kadın arkadaşını bir araya getirerek imkansızı gerçekleştirmeye çalışacaktır.


3) Aklın Gözü (MindGamers)
Tür: Bilim Kurgu, Aksiyon
Yapımı: 2015 - Avusturya
Süre: 97 dk.
Yönetmen: Andrew Goth
Senaryo: Joanne Reay
Yapımcı: Walter Köhler,  Joanne Reay
Diğer Adı: Deus Ex Machina; DxM
Oyuncular: Sam Neill, Tom Payne, Melia Kreiling, Dominique Tipper, Antonia Campbell-Hughes

Filmin konusu: Bir grup genç ve parlak bilim insanı, bir kuantum bilgisayarı vasıtasıyla zihinlerini birbirine bağlayarak zihinsel gücün özgürce kişiden kişiye aktarılmasını sağlar. Bu gelişmenin tüm insanlığa yeni ufuklar açması beklenmektedir, ancak bir süre sonra çok daha büyük ve kötü niyetli bir gücün başka planları olduğunu, bu teknolojiyi kitleleri kontrol etmek için kullanmayı düşünenler bulunduğunu fark ederler.


4) Atölye (L'atelier)
Tür: Dram
Yapımı: 2017 - Fransa
Süre: 114 dk.
Yönetmen: Laurent Cantet
Senaryo: Laurent Cantet,  Robin Campillo
Yapımcı: Denis Freyd
Diğer Adı: The Workshop
Oyuncular: Marina Fois, Matthieu Lucci, Florian Beaujean, Mamadou Doumbia, Melissa Guilbert

Filmin konusu: Marsilya yakınlarındaki La Ciotat adlı sahil kasabası, 25 yıl önce kapanan tersaneyle birlikte eski refah içindeki günlerini arar hale gelmiştir. Bu kasabada düzenlenen ve yörenin hevesli ve yetenekli yazar adaylarının bulunduğu yazarlık atolyesine tanınmış yazar Olivia Dejazet (Marina Foïs) öncülük etmektedir. Dejazet, gençlerden kasabanın sanayi geçmişiyle de bağlantısı bulunan bir roman yazmalarını ister. Herkes kendi ön çalışmalarını yaparken, içlerinden biri, Antoine (Matthieu Lucci), yarattığı suç ortamıyla kendini kolayca özdeşleştirmesiyle ve agresif tavırlarıyla hemen dikkati çeker. Antoine'ın hal ve hareketleri, atölyenin geleceğini kökünden etkileyecektir.


5) Dümdüzz Adam
Tür: Komedi
Yapımı: 2018 - Türkiye
Süre: 115 dk.
Yönetmen: Murat Toktamışoğlu
Senaryo: Murat Toktamışoğlu
Yapımcı: Evren Özbey,  Bişar Özbey
Oyuncular: Ferdi Sancar, Cezmi Baskın, Efsane Odağ, Ersin Korkut, Levent Sülün

Filmin konusu: Taksi şoförü olarak hayatını kazanan Ferdi (Ferdi Sancar) ve dedesi Cemşit (Cezmi Baskın) ile birlikte yaşamaktadır. İlerleyen yaşına rağmen fırlamalıkları bitmeyen Cemşit Dede, internet tanıştığı Bulgar Tatyana'yla evlenmeyi kafasına koymuştur. Tatyana'yı Türkiye'ye getirebilmek için yüklü miktarda bir para vermesi gereken Cemşit, tarlasını satmaya karar verir. Ancak emlakçıya giderken yolda yürüyen genç bir kadına çarparlar. Kader'in (Efsane Odağ) hafızasını kaybetmesiyle birlikte Ferdi'nin zaten başından aşkın dertlerine bir yenisi eklenir.


6) Tatlı Bela
Tür: Komedi, Romantik
Yapımı: 2018 - Türkiye
Süre: 90 dk.
Yönetmen: Cem Sürücü
Senaryo: Selim Çiprut
Oyuncular: Gökhan Keser, Serkan Kuru, Eren Pekgöz, Selen Seyven, Eda Erol

Filmin konusu: Çocukluk arkadaşı Arda, Erdem ve Fırat büyüdüklerinde de bağlarını hiç koparmadan hatta aynı evde yaşayarak hayatlarına devam etmektedirler. Bir gece kapılarının önüne bir bebek bırakılır. Hayatlarında daha önce hiç bebek bakma deneyimi olmayan üçlü komik durumlara düşüp bir yandan da bebeğin kimin olduğunu araştırmaya koyulur. Bu sırada Arda ise bebek sayesinde tanıştığı Seren ile yeni bir aşka yelken açacaktır. >365/Haber Merkezi
 


YORUMLAR

  • 0 Yorum