Beyaz Hareket Vakfı'ndan Kurban Bayramı mesajı…

Beyaz Hareket Vakfı Onursal Başkanı Mehmet Şirin Çiftçi, Kurban Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Yazılı bir açıklama yapan Çiftçi, şehit ve gazileri anmayı da unutmadı.

Beyaz Hareket Vakfı'ndan Kurban Bayramı mesajı…

Beyaz Hareket Vakfı Onursal Başkanı Mehmet Şirin Çiftçi, Kurban Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Yazılı bir açıklama yapan Çiftçi, şehit ve gazileri anmayı da unutmadı.

Beyaz Hareket Vakfı'ndan Kurban Bayramı mesajı…
20 Ağustos 2018 - 18:51 - Güncelleme: 20 Ağustos 2018 - 18:54
Reklam

Genel Merkezi Ankara’da olan ve İstanbul’da yaptığı programlar ve çalışmalar ile de dikkat çeken Beyaz Hareket Vakfı’nın Onursal Başkanı Mehmet Şirin Çiftçi, Kurban Bayramı dolayısıyla yazılı bir açıklama yayınladı. 

Açıklamasında vakıf olarak yaptıkları faaliyetlere değinene ve 15 Temmuz vurgusu da yapan Beyaz Hareket Vakfı Onursal Başkanı Mehmet Şirin Çiftçi, bayram kutlaması içeren açıklamasında; “Her bayramda olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nda da hepimize önemli sorumluluklar düşmektedir. Bayram günlerinin sevincini akrabalarımızla, dostlarımızla, yaşlı, engelli, yetim, muhtaç ve kimsesiz vatandaşlarımızla,  şehit olan kahraman evlatlarımızın ve 15 Temmuz’da milli irade uğruna canlarını feda eden demokrasi şehitlerimizin bize emaneti olan aileleri ve gazilerimizle birlikte yaşamak, milletimizle buluşma, kaynaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerini oluşturacaktır” ifadelerini kullandı. >365/Haber Merkezi

2018/08/2018-08-20-18-53-23.jpg

Beyaz Hareket Vakfı Onursal Başkanı Mehmet Şirin Çiftçi’nin bayram mesajının tamamı şöyle:
Ülkemiz ve milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştiren, milli ve manevi duyguların çağladığı, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı, ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı Kurban Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar; asırlardır olduğu gibi dini inanç, milli ve manevi kültürün yeniden tazelendiği ve güçlendiği dönemlerdir. Bu anlayışıyla hareket ederek İstanbul il merkezimizde düzenlenen Beyoğlu bademlik semtindeki 200 kişiye yakın düzenlediğimiz ihtiyaç sahiplerine ve Kur’an kursumuzdaki öğrencilerimize bayram hediyelerini verdik. Çocuklarımızın bu mutlu anlarına şahit olduk. Vakıf yönetimi olarak her sene olduğu gibi bu sene de kurban bayramında tespit ettiğimiz 300 kişiye yakın yetim ve ihtiyaç sahipleri ailelerimize kurbanlık hediyelerimizi teslim edeceğiz inşallah.

Her bayramda olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nda da hepimize önemli sorumluluklar düşmektedir. Bayram günlerinin sevincini akrabalarımızla, dostlarımızla, yaşlı, engelli, yetim, muhtaç ve kimsesiz vatandaşlarımızla,  şehit olan kahraman evlatlarımızın ve 15 Temmuz’da milli irade uğruna canlarını feda eden demokrasi şehitlerimizin bize emaneti olan aileleri ve gazilerimizle birlikte yaşamak, milletimizle buluşma, kaynaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerini oluşturacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramı`nın milletimiz ve ülkemiz için huzur, barış ve mutluluk vesilesi olmasını temenni ederim. Şehitlerimizin aileleri, evlatları ve gazilerimiz başta olmak üzere Aziz Milletimizin Kurban Bayramı`nı en içten dileklerimle kutlar, gazilerimizi minnetle, şehitlerimizi rahmetle yad ederim…

Beyaz Hareket Vakfı Onursal Başkanı 
Mehmet Şirin Çiftçi

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum