Reklam
  • Reklam
Bahçelievler’de bir lisenin aldığı önlemler tepkilere neden...

Bahçelievler’de bir lisenin aldığı önlemler tepkilere neden oldu

Bahçelievler’de bir lisenin öğrencilerin kaçışını engellemek için aldığı ileri sürülen önlemler yoldan geçenlerin dikkatini çekerken, öğrenci ve velilerin de tepkisine neden oldu. Gazete 365’e ulaşan kişiler, yetkilileri göreve çağırdı. 

12 Mart 2018 - 23:25
Reklam

Yıllar önce de aşırı disiplin kuralları nedeniyle, “Burası okul mu, toplama kampı mı?” başlığıyla ulusal basında geniş yer bulan Bahçelievler İMMİB Erkan Avcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, yine gündem adayı. Yakın zamanda yıkılıp, yenilenerek modern bir görünüme kavuşturulması hedeflenen İMMİB Erkan Avcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, cezaevi duvarlarını andıran duvarlarıyla dikkat çekiyor.

Yerden epeyce yüksek duvarlara sahip olan okul, demir parmaklıkları ve sonradan eklenen teneke levhalar ile jiletli telleriyle öğrencilerin ve velilerin de tepkisine neden oluyor. Okuldaki bazı öğretmenlerin dahi durumdan rahatsız olduğu öne sürülen okul ile ilgili Gazete 365’e şikâyet telefonları yağdıran öğrenci ve veliler, yetkililere seslendi. “Burası okul mu cezaevi mi” diyerek yetkililere çağrı yapan kişiler, öğrencilerin okuldan kaçmasının engellenmesinin bu şekilde değil, okulu sevdirerek olabileceğini ileri sürdüler. >365/Haber Merkezi   
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MHP lideri Devlet Bahçeli:
MHP lideri Devlet Bahçeli: "İstanbul'da aday çıkarmayacağız"
FETÖ'nün sözde bölge muhasebe imamı  yakalandı
FETÖ'nün sözde bölge muhasebe imamı yakalandı