Reklam
  • Reklam
Yetkililere duyurudur! Bahçelievler ve Güngören halkının...
EŞREF EKER

EŞREF EKER

Alooo Şikayetim Var

Yetkililere duyurudur! Bahçelievler ve Güngören halkının şikâyetleri var…

28 Mart 2017 - 13:42

Merhaba değerli okurlar,

İlçelerimizdeki sorunları ve çözümleri beraber konuşacağız, beraber yaşayacağız. Son gelen şikayetlerde; Güngören İnönü Caddesi üzerinde araç yoğunluğu yaşanıyor. Vatandaşlar emniyetten ve belediyeden anons yapacak trafik aracı istiyor. Ayrıca lokanta ve restoranların kurye motorlarından şikayetçiler. ‘Yeri geliyor kaldırımdan gidiyorlar’ diyorlar. Vatandaşın bir  de sorusu var: Güngören Belediyesi’nin yapılacağı yere ATA Park’tan sökülen Atatürk heykeli tekrar yerine monte edilecek mi? Ve bir de Güngören ilçemizdeki çocuk parklarında bulunan oyun aletleri kontrol edilip onarılmasını istiyorlar.

Bahçelievler ilçemizde de Naci Kasım Caddesi üzerindeki inşaattan dolayı yayalar araç yolunda yürümek zorunda kalıyorlar. Bir an önce inşaat önünde bulunan yaya yolunun açılmasını istiyorlar. Geçen sayımızda e-devlet ile ilgili ‘Bahçelievler Belediyesi sayfasını görmek istiyorlar’ şeklinde yazdığımız yazı üzerine yetkililerden arayıp, halkımız için aydınlatıcı bilgi gelmedi. Bu yüzden geçen sayımızdaki şikâyetimizi tekrar yazıyorum...

Bahçelievler Belediyesi e- devlette neden yok?
Okuyucularımızdan gelen şikâyetlerin başında; E- DEVLET içinde bulunan belediyeler sayfasında Bahçelievler Belediyesi’nin olmadığı ve vatandaş E- DEVLET üzerinden belediye hizmetlerinden yararlanamadığını bize söylemektedir. Buradan Belediye Başkanımız Sayın Develioğlu’na duyurumuz;  E -DEVLET çalışmalarının biran önce sonuçlandırılması vatandaşımızın hizmetine sunulmasıdır.  
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar