Reklam
  • Reklam
Fırat Erdoğan CHP Bahçelievler Gençlik Kolu Başkanlığı’na...

Fırat Erdoğan CHP Bahçelievler Gençlik Kolu Başkanlığı'na adaylığını açıkladı

Önümüzdeki günlerde yapılacak kongre öncesi ilçe binasında basın açıklaması düzenleyen Fırat Erdoğan, CHP Bahçelievler Gençlik Kolu Başkanlığı’na adaylığını ilan etti. Açıklamaya, yoğun katılım yaşandı.

07 Aralık 2017 - 15:04 - Güncelleme: 12 Aralık 2017 - 10:53
Reklam

Ana kademe yönetiminde ilçe başkanlığı için adaylık yarışının dikkat çektiği Cumhuriyet Halk Partisi’nde, gençlik kollarında da adaylık heyecanı tırmanıyor. 10 Aralık’ta kongre gidecek olan CHP Bahçelievler Gençlik Kolu Başkanlığı’nda da adaylar ortaya çıkıyor. İlçe binasında yaptığı toplantıyla İlk olarak adaylığını açıklayan isim; Fırat Erdoğan oldu.   

Mevcut yönetim tarafından desteklenen CHP Bahçelievler Gençlik Kolu Başkan Adayı Fırat Erdoğan’ın adaylık açıklamasına, yoğun katılım yaşandı. Sözleri sık sık sloganlarla kesilen Fırat Erdoğan’ın açıklamasına destek veren ve katılımcı olanlar arasında; CHP İlçe Başkanı Mehmet Ali Özkan, eski il yöneticisi Ali Haydar Kahraman, Kadın Kolu Başkanı Hülya Oğuz, Gençlik Kolu Başkanı Berkan Erdoğan,  CHP Bahçelievler Belediye Meclis Üyeleri; Sait Akkuş, Tahsin Belekoğlu, Mehmet Emin Altaç, CHP Küçükçekmece İlçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan Dinç ve Cem Vakfı Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Cemal Aşkın Topal ile Kastamonular Derneği Gençlik Kollarını temsilen Hikmet Çoban yer aldı.

2017/12/2017-12-07-15-05-49.jpg

NİÇİN ADAY OLDUĞUNU TEK TEK SIRALADI
Uzun bir konuşma yapan CHP Bahçelievler Gençlik Kolu Başkan Adayı Fırat Erdoğan, neden aday olduğunu da tek tek anlattı. Devralacakları bayrağı daha da yukarı taşıyacaklarını söyleyen Erdoğan,  “CHP Bahçelievler Gençlik kollarında uzun yıllardır yaptığımız siyaset neticesinde bizden önceki gençlik kolu başkanlarımızdan aldığımız mücadele bayrağını daha yükseklere taşımak, memleketin genelinde ve yerelinde yaşadığı sorunlara tabandan tavana çözüm üretmek için adayız. Biz babalar gibi satarız zihniyetine karşı adayız. Devletin malını kendi malı gibi yabancı sermayeye satan burada halkının çıkarlarını düşünmeden özelleştirme yapan zihniyete karsı adayız. Kadını aşağılayan onu hayat koşullarında erkeğin gerisine iten zihniyete karsı adayız. Tüm dünyadan önce, kadınlarımıza seçme ve seçilme hakkı verip, Türk kadınını dünya insanlık tarihinde çağdaşlaşma öncüsü yapan, aydınlanma yolunda onları toplumun neferi haline getiren bir anlayışın adayıyız. 2002 den bu yana Milli Eğitim sistemini yapboz haline getiren bir anlayışa karşı adayız. Ülkemizde milyonlarca gencimizi ilgilendiren eğitim sistemi her defasında sistem yanlış denilerek değiştirilmiş. Bu değişimler bizi dünya milletleri ile girdiğimiz eğitim yarışında geride bırakmaktadır” dedi. >365/Haber Merkezi

2017/12/2017-12-07-15-05-50.jpg

2017/12/2017-12-07-15-05-50_1.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bu hafta vizyona giren filmler- 23 Mart
Bu hafta vizyona giren filmler- 23 Mart
AK Parti İstanbul'da ilçe başkan adayları belirlendi 
AK Parti İstanbul'da ilçe başkan adayları belirlendi