Reklam
  • Reklam
Emre Can Huday CHP Bahçelievler Gençlik Kolu Başkanlığı’na...

Emre Can Huday CHP Bahçelievler Gençlik Kolu Başkanlığı'na aday oldu

Önümüzdeki günlerde yapılacak kongrede CHP Bahçelievler Gençlik Kolu Başkan Adaylığı için ismi geçen iki aday birleşti. Adaylığını ilan eden Emre Can Huday, birleşme kararı aldıkları Orhan Sağır ile dostluk pozu verdi.

07 Aralık 2017 - 12:07 - Güncelleme: 12 Aralık 2017 - 10:54
Reklam

Ana kademe yönetiminde ilçe başkanlığı için adaylık yarışının dikkat çektiği Cumhuriyet Halk Partisi’nde gençlik kollarında da adaylık heyecanı tırmanıyor. 10 Aralık’ta kongre gidecek olan CHP Bahçelievler Gençlik Kolu Başkanlığı’nda da adaylık açıklamaları sürerken, başkan adaylığı için ismi geçen Orhan Sağır ile Emre Can Huday da birleşme kararı aldı. Dostluk pozu veren ikili, “Birleşerek geliyoruz, umudu örgütlüyoruz” sloganıyla yola çıktı.

CHP Bahçelievler Gençlik Kolu Başkan Adaylığını açıklayan Emre Can Huday, Gazete 365’e yaptığı yazılı açıklamada; “Cumhuriyet Halk Partisi’nde yıllardır verdiğimiz mücadeleyi ve ortaya koyduğumuz emeği büyütmek adına, Bahçelievler Gençlik Örgütü Kongresi’ne adaylığımda girmeye karar verdik. Bu anlamda Cumhuriyet Halk Partisi’nin çıkarını gözeten, desteğini esirgemeyen ve başkan adaylığından birleşmek adına feragat eden Orhan Sağır nezdinde, tüm yol arkadaşlarıma teşekkür ederim. CHP Bahçelievler Gençlik Örgütü Kongresi’nde birliğin, beraberliğin ve emeğin mücadelesini vereceğiz. İçinde bulunduğumuz AKP faşizminin zincirlerini kıracak olan biz gençleriz. Biz mavi bir gökyüzü altında birlikte güçlüyüz” ifadelerini kullandı. >365/Haber Merkezi 

2017/12/2017-12-07-12-09-49.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bu hafta vizyona giren filmler- 23 Mart
Bu hafta vizyona giren filmler- 23 Mart
AK Parti İstanbul'da ilçe başkan adayları belirlendi 
AK Parti İstanbul'da ilçe başkan adayları belirlendi