Reklam
  • Reklam
CHP Bahçelievler gençliğinden ’Hayır’ çağrısı…

CHP Bahçelievler gençliğinden 'Hayır' çağrısı…

CHP Bahçelievler Gençlik Kolu üyeleri, çektikleri video ile ‘Hayır’ çağrısında bulundu, Bahçelievler’in çeşitli noktalarından halka seslendi.

14 Şubat 2017 - 10:50 - Güncelleme: 14 Şubat 2017 - 10:54
Reklam

Yaptığı farklı etkinlik ve çalışmalarla dikkat çeken Cumhuriyet Halk Partisi Bahçelievler gençliği, referandum çalışmalarına çektikleri video ile start verdi. Hükümet konağı, üniversite, metro durağı ve meydanlar gibi ilçenin önemli noktalarında çekim yapan CHP'li gençler, 16 Nisan'da yapılacak referandum için 'Hayır' çağrısı yaptı.

Cumhurbaşkanlığı sistemini içeren Anayasa değişikliğinin içeriğine değinen gençler, madde madde neden 'Hayır' dediklerini anlattı. Videonun en sonunda Milli Egemenlik Parķı'nda konuşan Gençlik Kolu Başkanu Berkan Erdoğan ise, "Değerli dostlar, ağır bir ekonomik krizin yaşandığı işsizliğin her geçen gün arttığı, terör nedeniyle sokakta canlarımızı kaybettiğimiz ülkemizde bugünlerde birlik, beraberlik ve kardeşliğe daha çok ihtiyacımız var. Biz Bahçelievler gençliği olarak; birlik, beraberlik ve kardeşlik için bu Anayasa değişikliğine referandumda 'Hayır' diyoruz ve sizleri de 'Hayır' demeye davet ediyoruz" sözleriyle çağrıda bulundu. 365/ Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Memorial Bahçelievler Hastanesi hizmete açıldı
Memorial Bahçelievler Hastanesi hizmete açıldı
Bahçelievler'de silahlı saldırı: Şahıs operasyonla yakalandı
Bahçelievler'de silahlı saldırı: Şahıs operasyonla yakalandı