Reklam

Bu hafta vizyona giren filmler- 9 Şubat

Bu hafta da gösterime giren filmleri yine Gazete 365 olarak sizler için derledik. İşte haftanın filmleri…

Bu hafta vizyona giren filmler- 9 Şubat

Bu hafta da gösterime giren filmleri yine Gazete 365 olarak sizler için derledik. İşte haftanın filmleri…

Bu hafta vizyona giren filmler- 9 Şubat
09 Şubat 2018 - 15:17 - Güncelleme: 03 Temmuz 2018 - 18:35
Reklam

Her Cuma olduğu gibi yine beyazperdeye taşınan birbirinden güzel filmleri sizler için derledik. Bu hafta vizyona biri belgesel 2 yerli, üçü animasyon 4 yabancı olmak üzere 6 yeni film girdi.

İşte 9 Şubat’ta vizyona giren filmler;


1) Özgürlüğün Elli Tonu (Fifty Shades Freed)
Yapımı: 2018 - ABD
Tür: Dram, Gerilim, Romantik, Erotik
Süre: 101 dk.
Yönetmen: James Foley
Oyuncular: Jamie Dornan,  Dakota Johnson,  Eric Johnson,  Kim Basinger,  Arielle Kebbel
Senaryo: Niall Leonard
Yapımcı: Dana Brunetti,  Marcus Viscidi

Filmin konusu: Fırtınalı geçen uzun bir dönemin ardında nihayet aşıklar kavuşmuş, Ana (Dakota Johnson) ve Christian (Jamie Dornan) evlenmişlerdir. Birlikte gerilimli ve zor günleri geride bıraktıklarını düşünen çift için önlerindeki hayat yine kolay olmayacaktır, nitekim Ana'nın eski patronu Jack Hyde (Eric Johnson) ve Christian'ın geçmişinde bırakmaya çalıştığı Elena Lincoln (Kim Basinger), hayatlarından çıkmamaya kararlıdır.


2) İyi Günler (Hao Ji Le)
Yapımı: 2017 - Çin
Tür: Animasyon
Süre: 77 dk.
Yönetmen: Liu Jian
Diğer Adı: Have a Nice Day

Filmin konusu: Bir mafya babası için şoförlük yapan Xiao Zhang, yaptıkları bir işin ardından yanındaki kişiyi ekarte edip içinde tam 1 milyon Yuan bulunan çantayı alarak kaçar. Amacı, geçirdiği estetik ameliyatında istediği sonucu alamayan sevgilisini yeniden ameliyat ettirecek parayı edinmektir. Ancak hırsızlığın haberi kasabada çabuk yayılır ve herkes Xiao ile 1 milyonun peşine düşer. (Animasyon şiddet görüntüleri içerir)


3) Puloi: Asla Yalnız Uçmayacaksın (PLOEY: You Never Fly Alone) 
Yapımı: 2018 - İzlanda
Tür: Animasyon
Yönetmen: Arni Ásgeirsson
Senaryo: Friðrik Erlingsson

Filmin konusu: Babası ve sürüsündeki diğer kuşlar gibi Güney'deki sıcak topraklara göç etmesine izin verilmeyen küçük Puloi, kışı kutuplarda yalnız geçirmek zorunda kalmıştır. Burada geçirdiği sürede yeni arkadaşlar edinip Cennet Vadisi'ne ulaşmaya çalışırken, kötü kalpli kartal Gölge'nin hain planlarına karşı da dikkatli olmalıdır.


4) Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası (Leo Da Vinci: Mission Mona Lisa)
Yapımı: 2018 - İtalya
Tür: Animasyon, Macera
Süre: 85 dk.
Yönetmen: Sergio Manfio
Seslendirenler: Evrim Akın,  Harun Can
Senaryo: Sergio Manfio,  Francesco Manfio

Filmin konusu: İcatlar yapmayı seven, zeki ve yaratıcı genç Leonardo Da Vinci, arkadaşları Lorenzo ve hayran olduğu Lisa ile Vinci kasabasında hayatını sürdürmektedir. Günün birinde kasabalarına gelen panayırdaki bir adamın gizli bir hazinenin varlığından söz etmesi, Leonardo'nun aklına bu hazineyi bulma fikrini getirir. Arkadaşlarıyla birlikte hazinenin peşine düşen Leonardo, içinde korsanların ve önceden hiç tahmin edemeyecekleri tehlikelerin de olduğu büyük bir maceraya atılırlar.


5) Kayhan
Yapımı: 2018 - Türkiye
Tür: Komedi
Yönetmen: Togan Gökbakar
Oyuncular: Şahan Gökbakar,  İrfan Kangı,  Gökçe Eyüboğlu
Senaryo: Şahan Gökbakar,  Togan Gökbakar

Filmin konusu: Liseden mezun olmasının üzerinden 20 yıl geçen Kayhan (Şahan Gökbakar), yıllardır görüşmediği lise arkadaşlarıyla buluşmak üzere okulun pilav gününe gider. Ancak burada acı bir gerçekle karşılaşır. Lise yıllığında birçok arkadaşı, kendisiyle ilgili korkunç ifadeler kullanmıştır. Kayhan yıllar sonra bu sözlerin hesabını sormaya ant içer.


6) Güzel Adam Süreyya
Yapımı: 2018 - Türkiye
Tür: Belgesel
Yönetmen: Gökçe Kaan Demirkıran

Filmin konusu: Filmde Beşiktaş'ın uzun yıllar malzemecisi olarak görev yapmış Süreyya Soner'le ve onu tanıyan insanlarla yapılan söyleşiler yer alıyor. >365/Haber Merkezi
 


YORUMLAR

  • 0 Yorum