09 Şubat 2016, 07:38 Salı

Yeni yönetimin hedefi büyük…

Spor Haber - Yeni yönetimin hedefi büyük…
Okunma: [ 1865 ]

Yıllardır Süper Lig’de mücadele eden Bakırköyspor nihayet hedef büyüterek özüne dönüyor. Amatör kümeye kadar düşerek taraftarlarını üzen Bakırköyspor’un yeni yönetimi, taraftarlarına güzel günlerin geri geleceği müjdesini verdi.

374 sporcusuyla 6 branşta mücadele eden İstanbul’un en köklü kulüplerinden olan Bakırköy Spor Kulübü kongresinin ardından tecrübeli Teknik Direktör Sebahattin İspirli ile anlaşarak hedef büyüttü. Hafta sonunda kulüp tesislerinde yerel medya ile kahvaltılı toplantı da bir araya gelen Başkan Kenan Saral ve Yönetim Kurulu Üyeleri hedeflerini anlattı.

 

HEP BERABER BAŞARACAĞIZ

Yeni sezonda, yeni hocamızla Bakırköyspor’un en kötü yeri 2. Lig iddiası ile yola çıktık diyen Başkan Kenan Saral, “Bilindiği gibi Bakırköy Spor Kulübü 1949 yılında kurulmuş, 6 branşta faaliyet gösteren bir spor kulübüdür. 374 tane lisanslı sporcumuz ve 17 tane kadrolu elemanımız bulunmakta. Bu sezon illa ki başarı elde etmek için yola çıktık. Bakırköyspor taraftarını ve basını arkamıza alarak yeniden güzel günlere kavuşmak için yola çıktık. İnşallah hep beraber bunu başaracağız.” dedi.

 

YENİ DÖNEM DE YENİ HOCA

Hedefi büyüten yeni yönetim ilk değişikliğini takıma tecrübeli teknik direktör transfer ederek başladı. 1983-84 sezonunda Galatasaray’da futbol oynayan Bakırköyspor’un yeni teknik direktörü Sebahattin İspirli; Karagümrük, Giresun, Elazığspor gibi süper lig takımlarında da forma giydi. Futbol hayatında gol krallıkları yaşayan Sebahattin İspirli yılın futbolcusu unvanını da elinde bulunduruyor. İki 2. Lig ve yedi 3. Lig takımı çalıştırarak şampiyonluklar yaşayan tecrübeli hoca Sebahattin İspirli, “Ben Bakırköyspor’un bir neferiyim. Bu sezon çok çalışıp, takımı bölgesel lige çıkaracağız. Sonra 3. Lig, sonra da 2. Lig’e çıkarmak zorundayız. Bugün ilk hedefimiz sağlıklı ve ahlaklı sporcuları takımımıza kazandırmak.” dedi.

 

GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Başkan Kenan Saral, Başkan Yardımcıları Bekir Berişe ve Ali Osman Çolak, Genel Sekreter Adem Süleymanoğlu, Genel Kaptan Vahit Akyüz, Genel Kaptan Yardımcısı Kenan Bingöl, Halkla İlişkiler ve Basın Sözcüsü İbrahim Çetinsoy, Hukuk Danışmanı Av. Özkan Özmen, Yönetim Kurulu Üyelerinden Hasan Basri Cihan, Osman Atay, Kalender Soydan, Sultan Süleymanoğlu ve Turgay Tunca, Kulüp Müdürü Faruk Kuzu ve Teknik Direktör Sabahattin İspirli.

Yorumlar

tunç
28 Mayıs 2012, 16:14 Pazartesi
PROFESYonEL FUTBOL KULÜBÜ VE AMATÖR FUTBOL KULÜBÜ BAŞKANLARIMIN ELLERİNİZDEN ÖPERİM. BENİM BİR KARDEŞİM VAR ASKERLİGİNİ YAPTI 10 YILDIR AMATÖR OLARAK KALECİLİK MESLEGİNİ YAPIYor BAŞARILARA AÇ BİR KALECİ 28 YAŞINDA 1.90 BOYUNDA.MALÜM BAZI FUTBOL KULÜPLERİNDE PARASAL SIKINTILAR VAR BU YÜZDEN TRASFER ÜCRETİNİ KULÜP YÖNETİCİLERİMİZE BIRAKIYorUZ sadece bakırköysporla aylıga anlaşır buda yeteneksiz kaleci oldugu anlamına gelmez parayı asla sorun yapmaz bua inanabilirsiniz sayın kulüp yöneticilerim(kaleci kardeşimize istanbulda bölgesel ligden süper amatör kümeden 1.ci 2.ci amatör kümede mücadele edecek futbol takımlarımızdan gelecek gelecek teklif ve davetleri degerlendirecez) BAZI FUTBOL KULÜPLERİNDE FUTBOL TAKIMININ HOCALARI KENDİ TALEBELERİNİ TAKIMLARA ALIYor.MALESEF BU DURUM BENİ ÜZÜYor YETENEKLİ FUTBOLCU VE KALECİ OLMAK BAZEN TÜRKİYE'DE BAŞKANLARIM İŞE YARAMIYorMUŞ BU ŞAHSİ FİKRİM KALECİ YERİNİ BULAMAYAN GARİBAN KALECİLERDEN BİZE BİR TANE GARİBAN KALECİLERİN VE FUTBOLCULARIN YANINDA OLAN VE DESTEKLEYEN BİR KULÜP BAŞKANI YAKIŞIR.BU FERYADIMIZI DUYMANIZI İSTİYorUM KULÜP BAŞKANLARININ BU KALECİYE SAHİP ÇIKMASINI İSTİYorUZ VE ŞİFAYEN YARDIMCI OLUN FUTBOLCU SEÇMELERİNDE formALİTE TEL NUMARASI ADRES ALIYorLAR, KALECİYİ FUTBOLCUYU SEPETLİYorLAR.İNANIN BAŞKANLARIM BÖYLE KOSKOCA TÜRKİYEDE GEL ELİNDEN TUTALIM SANA SAHİP ÇIKALIM EVLADIM DİYEN OLMADI.KARDEŞİME BAZI HOCALAR BİLE kıymetli ve degerli SİYASİLERİMİZDEN YARDIM İSTİYorLARMIŞ.BEN ŞU TAKIMLA ANLAŞMAK İSTİYorUM BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ DİYEN HOCALAR OLMUŞ.YorULDUK ARTIK BÖYLE ŞEYLER DENMEZ CUMA GÜNLERİ KARDEŞİM NAMAZ KILIYor SİGARA KULLANMIYor İÇKİ KULLANMIYor İŞİNİ SEVİYor ANTRENMAN YAPMAYI SEVİYor.TÜRKİYEDE KİMLERE GÜVENELİM KULÜP YÖNETİCİLERİM VE KULÜP BAŞKANLARIM SİZLERE SorUYorUM BU EVLADIMIZ DİREK TAKIMLARINIZLA ANLAŞMA YAPARSA GÖNDERELİM ZATEN HEP GÖRMÜŞÜZDÜR PROFESYonEL LİGLERDE BÖLGESEL FUTBOL LİGLERİNDE 1.Cİ AMATÖR FUTBOL LİGLERİNDE 2.Cİ AMATÖR FUTBOL LİGLERİNDE DİREK OLARAK TAKIMLARLA ANLAŞAN KALECİLER OLUYor bu kardeşimizin yıldızı sönmesinTAKTİRİ İLAHİ SİZLERİN BAŞKANLARIM.05467881434 tunç bakırköyspora başarılar dilerim
güzel
28 Mayıs 2012, 16:05 Pazartesi
başarılar bakırköyspora