Bugun...
Reklam


Yeni yönetimin hedefi büyük…
Yıllardır Süper Lig’de mücadele eden Bakırköyspor nihayet hedef büyüterek özüne dönüyor. Amatör kümeye kadar düşerek taraftarlarını üzen Bakırköyspor’un yeni yönetimi, taraftarlarına güzel günlerin geri geleceği müjdesini verdi.

Yeni yönetimin hedefi büyük…
+ -
Advert

374 sporcusuyla 6 branşta mücadele eden İstanbul’un en köklü kulüplerinden olan Bakırköy Spor Kulübü kongresinin ardından tecrübeli Teknik Direktör Sebahattin İspirli ile anlaşarak hedef büyüttü. Hafta sonunda kulüp tesislerinde yerel medya ile kahvaltılı toplantı da bir araya gelen Başkan Kenan Saral ve Yönetim Kurulu Üyeleri hedeflerini anlattı.

HEP BERABER BAŞARACAĞIZ

Yeni sezonda, yeni hocamızla Bakırköyspor’un en kötü yeri 2. Lig iddiası ile yola çıktık diyen Başkan Kenan Saral, “Bilindiği gibi Bakırköy Spor Kulübü 1949 yılında kurulmuş, 6 branşta faaliyet gösteren bir spor kulübüdür. 374 tane lisanslı sporcumuz ve 17 tane kadrolu elemanımız bulunmakta. Bu sezon illa ki başarı elde etmek için yola çıktık. Bakırköyspor taraftarını ve basını arkamıza alarak yeniden güzel günlere kavuşmak için yola çıktık. İnşallah hep beraber bunu başaracağız.” dedi.

YENİ DÖNEM DE YENİ HOCA

Hedefi büyüten yeni yönetim ilk değişikliğini takıma tecrübeli teknik direktör transfer ederek başladı. 1983-84 sezonunda Galatasaray’da futbol oynayan Bakırköyspor’un yeni teknik direktörü Sebahattin İspirli; Karagümrük, Giresun, Elazığspor gibi süper lig takımlarında da forma giydi. Futbol hayatında gol krallıkları yaşayan Sebahattin İspirli yılın futbolcusu unvanını da elinde bulunduruyor. İki 2. Lig ve yedi 3. Lig takımı çalıştırarak şampiyonluklar yaşayan tecrübeli hoca Sebahattin İspirli, “Ben Bakırköyspor’un bir neferiyim. Bu sezon çok çalışıp, takımı bölgesel lige çıkaracağız. Sonra 3. Lig, sonra da 2. Lig’e çıkarmak zorundayız. Bugün ilk hedefimiz sağlıklı ve ahlaklı sporcuları takımımıza kazandırmak.” dedi.

GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Başkan Kenan Saral, Başkan Yardımcıları Bekir Berişe ve Ali Osman Çolak, Genel Sekreter Adem Süleymanoğlu, Genel Kaptan Vahit Akyüz, Genel Kaptan Yardımcısı Kenan Bingöl, Halkla İlişkiler ve Basın Sözcüsü İbrahim Çetinsoy, Hukuk Danışmanı Av. Özkan Özmen, Yönetim Kurulu Üyelerinden Hasan Basri Cihan, Osman Atay, Kalender Soydan, Sultan Süleymanoğlu ve Turgay Tunca, Kulüp Müdürü Faruk Kuzu ve Teknik Direktör Sabahattin İspirli.
Editör: 1İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
YUKARI