Reklam
 • Reklam
 • Reklam
Merterspor’un yeni yönetimi Gazete365 ziyaretiyle...

Merterspor'un yeni yönetimi Gazete365 ziyaretiyle çalışmalarına start verdi

Bahçelievler Merter Spor Kulübü’nün yeni Başkanı Av. Zübeyir Ömeroğlu, “İBB’nin kulübümüzün yıllarca faaliyet gösterdiği araziye yapacağı büyük projeye gönülden destek veriyoruz. Bu proje kulübümüzün, diğer kulüplerin ve çevre halkının menfaatine olacaktır” dedi.

18 Mart 2017 - 03:08 - Güncelleme: 18 Mart 2017 - 03:20
Reklam

Bölgenin köklü kulüplerinden olan Bahçelievler Merter Spor Kulübü’nün yeni yönetimi, ilk ziyaretini Gazete365’e gerçekleştirdi. Yapılan son kongreyle göreve gelen Başkan Av. Zübeyir Ömeroğlu ile başkan yardımcılarından oluşan icra kurulu, yeni döneme ilişkin önemli bilgiler verdi. 
Başkan Yardımcıları; Osman Kartal, Mestan Meriç, Mehmet Akyürek ve Hüseyin Uyanık’ın da yer aldığı ziyarette; Merterspor’un yıllardır faaliyet gösterdiği araziyeİstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak proje hakkında da açıklamalarda bulunuldu. Altında otoparkın yer alacağı, yeni bir futbol sahası, kapalı spor salonu, yönetim birimleri, soyunma kabinleri gibi birçok alanı içerecek olan projenin yakın zamanda hayata geçeceği öğrenildi.

2017/03/1866598.jpg

PROJEYİ ÇEVRE HALKINA DA ANLATIYORUZ
İBB’nin projesinin takipçisi olduklarını ve projeye gönülden destek verdiklerini söyleyen Bahçelievler Merter Spor Kulübü Başkanı Zübeyir Ömeroğlu, “Eski yönetimler ve son zamanlarda yönetimi ele geçirmek isteyenler, bu projeye karşı çıkıyorlardı. Ama biz bu projenin kulübümüzün ve bölgenin menfaatine olacağına inandığımız için İBB’nin yanındayız. Ayrıca projeye karşı çıkanlara ve çevre halkına da bu projenin güzelliğini, yararlarını anlatıyoruz” şeklinde konuştu.

KULÜBÜMÜZÜN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ
“35 yaşındaki kulübümüzü ayakta tutmak için mücadele veriyoruz” diyen Başkan Ömeroğlu,“İstanbul Büyükşehir Belediyesi büyük bir tesis yapmak için kulübümüzün arazisini aldı. Biz de bu projenin takibini yapıyoruz. Bu projeden tüm kulüpler ve bölge yararlanacak. Ama biz buranın yıllardır sahibi olarak, belediyeye kira ödemiş bir kulüp olarak, öncelik hakkımızı savunuyoruz. Ayrıca yeni yönetimle 20 kişilik yönetim kurulu üyelerinin sayısını 9 kişiye indirdik. Böylece yönetim kurulunun daha rahat bir araya gelmesi ve daha rahat hareket edebilmesini hedefledik. Bu kapsamda çalışmalarımıza hız verdik ve ilk ziyaretimizi siz Gazete365’e yaptık. Önümüzdeki günlerde de kaymakamlığa, büyükşehir belediyesine, ilçe belediyesine ziyaretler gerçekleştireceğiz” diye konuştu. >365/Haber Merkezi

2017/03/1668904.jpg

YÖNETİM KURULU 
1) Zübeyir Ömeroğlu- Başkan,
2) Osman Kartal – Başkan Yardımcısı
3) Mestan Meriç– Başkan Yardımcısı
4) Mehmet Akyürek– Başkan Yardımcısı
5) Hüseyin Uyanık– Başkan Yardımcısı
6) İbrahim Akkabak- Sayman
7) Kadir Gülöz
8) Meziyet Nameci
9) Çağatay Canlı

2017/03/9231722.jpg

Av. Zübeyir Ömeroğlu’nun başkan  seçildiği kongre Merterdeki Güneş otelde yapıldı.

2017/03/2030314.jpg

İstanbul Büyükşehir Belediyesi B. Merter Spor Kulübü tesislerini aldı. Yerine otopark, spor sahaları ve B. Merter Spor Kulubüne özel kulüp binası yapacak...

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Ömer levent tūrker
  3 gün önce
  Güneş otelde merterspor Kongresi adı altında oynanan komedi filminde kulüp üyesi o*** 5 veya 6 kişide rol aldığı resimde görülmektedir. 5 kisiyle Kongremi olur, muhtar osman bu 5 veya 6 kişiyi kul***arak merterspor a zarar vermeye devam ediyor, merterspor chp Güngören teşkilatının oyuncagi oldu , yazık çok yazık, muhtar osman seni tanıdığım güne yazıklar olsun. !!!!!!!!
 • Ömer levent tūrker
  1 hafta önce
  Muhtar osman yanına almış iyi niyetli 4 insanı merterspor yönetim kurulu diye sizle roportaja getirmiş, hepsi iyi niyetli insanlar ve sevdiğim değer verdiğim Insanlar ama ne yazıkki merterspor un renklerini bile bilmezler, muhtar osman böyle iyi insanların arasinda kamufle olmayı bu güne kadar iyi götürdü, ama şapka düştü kel göründü. .Bu insanlar acaba osman kartalın 1998 yılında merterspor a belediyeden alınan otoparkı kendi maddi çıkarı için başkasına verip çıkar saglayinca o yıl yönetim kurulu ndan atıldığını bilmiyorlar mı? Böyle art niyetli bir insanla nasıl beraber harekete ettiklerinin en azından şimdi farkına varsinlar. Çünki resimdeki kişiler ter temiz kişilikli insanlardır. Iyi çalışmalar dilerim.
 • Ömer levent tūrker
  1 hafta önce
  Bayram bey bu komediye niye alet oluyorsun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ceyhun Yılmaz'dan 'Sosyal medya nasıl kullanılmaz?
Ceyhun Yılmaz'dan 'Sosyal medya nasıl kullanılmaz?" dersi…
TBMM Başkanvekili Akif Hamza Çebi Güngörenlilerle buluştu
TBMM Başkanvekili Akif Hamza Çebi Güngörenlilerle buluştu