Bugun...
Reklam


Pala İnşaat'ın otomobil kampanyası başladı...
40. yılını kutlayan Pala İnşaat, düzenlediği lansman toplantısı ile müşterilerine sunduğu otomobil kampanyasının startını verdi.

Pala İnşaat'ın otomobil kampanyası başladı...
+ -
Advert

İstanbul’un son 5 yıl içerisinde öne çıkan ve tercih edilen inşaat firmalarından biri olan Pala İnşaat, kuruluşunun 40. yılı nedeniyle müşterileri için özel bir kampanya başlattı. Kampanyanın tanıtım toplantısı ise kampanya dâhilindeki Gümüş Park Evleri’nde yapıldı. Mehter marşları ve dualarla yapılan tanıtım toplantısına; AK Parti İstanbul Milletvekili Nurettin Nebati, Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu ile Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Özhan, AK Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Hakan Bahadır, Bahçelievler Belediye Meclis Başkan Vekili Fikret Erdem, BİŞAD Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Hamzaoğlu, belediye meclis üyeleri, iş adamları ve vatandaşlar katıldı.

Kampanyanın içeriğinin sunulduğu programda; Şirinevler mahallesindeki son projelerden biri olan Gümüş Park Evleri’ndeki 9 daireden birini alan müşterilerin, yapılacak çekilişle lüks otomobil kazanma fırsatına sahip olacağı belirtildi. Pala İnşaat’ın 40. yıl müjdesi olan ve 23 Nisan- 22 Ekim tarihleri arasında sürecek kampanya, 27 Ekim’de noter huzurunda yapılacak çekilişle sonuçlanacak. Gümüş Park Evleri’ni alan şanslı müşterilerden biri son model Fiat Linea otomobilin sahibi olacak.

HEDEFİMİZ: YAŞAM STANDARTLARINI YÜKSELTMEK
Açılış konuşmasını yapan Pala İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Pala, kapmayanın detaylarını ve önemini davetlilerle paylaşarak sözlerine başladı. Bölgedeki yaşam standartlarını yükseltmek için üzerlerine düşenin en iyisini yaptıklarını söyleyen Fatih Pala, “Hiç kimsenin belki de aklına gelmeyecek bir organizasyon yapmak istedik. Bunu yaparken de şunu düşündük: Biz 40 yıl önceki noktada olmamamız gerekir. Gelişen değişen dünyadaki, giderek büyüyen dinamik bir kuruluş olarak daha ileri hedeflere gidebilmek için, daha güzel işler yapmayı hedefledik. Yıllardır bu ülkede şehircilik adına hiç bir şey yapılmamıştır. İşte Pala İnşaat olarak biz, hedeflerimizi ve yaşam standartlarını daha ileriye götürmek adına böyle bir kampanyaya imza attık. Bu kampanya ile bizim butik proje dediğimiz Gümüş Park Evleri’ndeki 9 daireden birini alanlar arasında yapılacak olan çekilişle otomobil verilecektir” dedi.

Şirketi aile büyüklerinden emanet aldıklarını ve daha da ileriye taşıyacaklarını kaydeden Pala, “Bu kampanya bizim hedeflerimizi bir adım ileri götürecek bir kampanya olacak. Böylece daha farklı kampanyalara ve projelere imza atacağız. Şunu da özellikle belirtmek istiyorum ki; elbette ki bizim yaşımız 40 değil, bu şirketi bize bırakan büyüklerimiz babam ve amcalarıma teşekkür etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

BİR 40 YILIN DAHA TEMELİ ATILDI
Programa katılan, AK Parti İstanbul Milletvekili Nurettin Nebati, Pala İnşaat’ı yaptığı projelerden dolayı tebrik etti. Pala İnşaat ailesini yakından tanıdığını, ailenin doğru ve dürüst işler yaparak yükseldiğini anlatan Milletvekili Nurettin Nebati, “Öyle bir dünyadayız ki, kendisini geliştiremeyen ve kendisini iyi ifade edemeyen hiçbir şirket ayakta kalamıyor. Ne kadar kaliteli iş yaparsanız yapın, kendinizi iyi tanıtamıyor, anlatamıyorsanız başarılı olmazsınız. Dolayısıyla 40. yılını kutlayan bir şirketin bugün yapmış olduğu bu tanıtım toplantısında, inşallah önümüzdeki 40 yılın daha temelini atmış olacaklar” diye konuştu.

Bahçelievler’in kısa sürede büyük gelişim gösterdiğini vurgulayan Nurerettin Nebati, “Geçenlerde Hürriyet gazetesinin İstanbul’un en çok gelişen mahalleriyle ilgili yapmış olduğu bir ankette, Bahçelievler’de Şirinevler ve Kocasinan en çok gelişen mahalleler olarak ortaya çıkmıştır. 900’ün üzerinde mahallenin incelendiği bu ankette Bahçelievler’in ön plana çıkmasının sebebi belediyenin imar planına dikkat etmesidir. Bahçelievler’de 2004’e kadar olan kısmında maalesef hep ne kadar çok ve yüksek binanın yapılırsa, o kadar çok kar elde edileceği düşüncesi hakim olmuş. Ama bu anlayışın doğru olmadığını hep beraber gösterdik. Mühim olan insanların yaşayabileceği güzel şartlarda binalar inşa etmek” ifadelerini kullandı.

ARTIK BİNA DEĞİL, SANAT ESERİ YAPIYORLAR
Pala İnşaat’ın geleceğinin aydınlık olduğunu belirten Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu da, Pala İnşaat ailesini ve Fatih Pala’yı tebrik etti. “Eminim şirketin yeni nesili aldığı emaneti büyüterek bırakacaktır” diyen Develioğlu, “İnşallah Fatih kardeşimiz, aldığı emaneti daha iyi şartlarda kendi çocuklarına emanet edecektir. Zaten insanoğlu terakki içinde olmalı, gelişim içinde olmalıdır. Şirinevler ve Hürriyet mahallesindeki projeleriyle de bu gelişimin çoktan olacağını görüyorum. Şimdiden Fatih’i ve ailesini atacağı başarılı adımlardan dolayı tebrik ediyorum” dedi.

Müteahhitlerin bir bölgenin güzelleşmesindeki rolüne değinen Başkan Develioğlu, “Müteahhit kardeşlerimiz, bir bölgenin çehresi açısından önemli bir rol oynuyorlar. Biz daha iyi bir çevre oluşturabilirsek, hem müteahhitler karlı çıkar, hem de insanlar daha iyi bir yaşama sahip olurlar. 2004 yılından bugüne kadar Bahçelievler’de elimizdeki plana sadık kaldık. Dedik ki; Bahçelievler’deki bütün müteahhitler bize aynı yakınlıkta veya uzaklıkta. Hiç kimseyi ayırt etmedik ve herkese aynı mesafede yaklaştık. 2004’ten önce Şirinevler’de veya diğer mahallelerde yapılan binalara bakın ve müteaahitlerimizin ufkunun ne kadar geliştiğini görün. Artık sıradan 4 duvar bir bina yapmıyorlar, adeta birer sanat eseri yapıyorlar” açıklamalarında bulundu.

BAHÇELİEVLER’İN ÇEHRESİ GÜZELLEŞİYOR
Bahçelievler’de önemli değişimler yaşandığına dikkat çeken AK Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Hakan Bahadır ise, bu değişimin AK Parti ile gerçekleştiğini ifade etti. Şirinevler’in geçmişini hatırlatan Başkan Bahadır konuşmasında, “Örneğin, kim düşünürdü bu Tavukçu Deresi’ndeki kokunun gideceğini? Kim tahmin edebilirdi ki, buraların bu denli güzelleşeceğini ve buradaki arsaların, dairelerin değerlerinin artacağını? Bu yüzden öncelikle Başbakanımıza, büyükşehir belediyesine ve belediye başkanımız Osman ağabeyimize teşekkür etmemiz gerekiyor” ifadelerine yer verdi.

İnşaat şirketlerinin ilçeye katkısının göz ardı edilmemesi gerektiğini vurgulayan Bahadır, “Pala İnşaat gibi böyle başarılı şirketlerimizin önemli projeleri Bahçelievler’imiz açısından guru verici ve ilçenin çehresini değiştirecek önemli adımlar. Bu yüzden Pala İnşaat’a ve tüm müteahhit arkadaşlarımızı tebrik ediyor ve başarılar diliyorum” diyerek konuşmasını tamamladı.

SON DERECE GURUR DUYDUM
Son olarak söz alan Bahçelievler İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Hamzaoğlu ise şöyle konuştu: “Böyle önemli bir etkinliği düzenledikleri için öncelikle Fatih kardeşimi ve ailesini tebrik ediyorum. Öncelikle böyle başarılı bir projeden dolayı son derece keyiflendiğimi ve gururlandığımı da belirtmek isterim. Ben 1967’den beri Bahçelievler’deyim ve şunu her zaman vurguluyorum; Bahçelievler’in gelişiminde ve değişiminde Gümüşhaneli ve Bayburtluların büyük payı vardır. Ben Pala İnşaat’a ve Bahçelievler’e emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”
Editör: 1İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
YUKARI