Kapat

Gazete 365

İstanbul Ülkücü İşçilerde yeni yapılanma

Dernekler Haber İstanbul Ülkücü İşçilerde yeni yapılanma
24 Aralık 2011, 14:01 Cumartesi (884)

İstanbul Ülkücü İşçiler Derneği’nde son dönemlerde hareketli günler yaşanıyor.

İstanbul Ülkücü İşçiler Derneği, Mehmet Duran başkanlığında İstanbul ilçelerinde eksik şubelerini tamamlıyor. İlçe şubelerinin açılışına hız veren, her geçen gün üyelerini artıran İstanbul Ülkücü İşçiler Derneği’nde yeni atamalarda yapıldı.

İstanbul Ülkücü İşçiler Derneği’nin başkanlığını yürüten Mehmet Duman Genel Başkan Yardımcılığına da atanırken, Ülkücü İşçiler Bahçelievler Şube Başkanı Bülent Karakoç İl Teşkilat Başkanlığına, Barış Beşir İl Başkan Vekilliğine atandı. Bağcılar Şube Başkanlığına da Gencay Çelik atandı.

“BU GEMİ BATARSA HEPİMİZ BATARIZ”

Bütün Ülkücüler olarak tek yürek olmalıyız diyen İstanbul Ülkücü İşçiler Derneği ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Duran, “Vatanı olmayanın, dini, imanı, namusu olmaz. Bu gemi batarsa hepimiz batarız. Ülkemiz ve davamız için elbirliği ile gece gündüz çalışmalıyız.” dedi.

Mehmet Duran, “Tarih boyunca hür ve bağımsız yaşamış bir milletin; İnsan haklarına, demokrasi ve sosyal adalet ilkelerine, Atatürk ideallerine sadık, fakirlik ve sefaletin barış ve ilerlemenin başlıca engeli olduğuna inanan evlatları biz “Türk İşçileri”, anayasal rejimimizi nereden gelirse gelsin her türlü yıkıcı hareketlere karşı korumak uğruna hiç bir fedakarlıktan çekinmeyeceğimize, ant içtik” dedi.

  

“ZAFERE GİDEN YOLDA, ÇEKİLEN ÇİLE KUTSALDIR”

İstanbul Ülkücü İşçiler İl Başkan Vekilliğine atanan Barış Beşir, “Türk Dünyası’nın Başbuğu merhum Alpaslan Türkeş’in talimatları ile 1970 yılında kurulan, Ülkücü İşçiler Derneği’nde, Türk işçilerin haklarını koruyan bu kutsal görevi bizlere layık gören İstanbul Ülkücü İşçiler Derneği İl Başkanı sayın Mehmet Duran’a şükranlarımı sunuyorum. Birlik ve beraberlik içinde, davamızın layık olduğu yere taşıyacağımıza inanıyorum. Zafere gidilen yolda, çekilen çile kutsaldır.” dedi.

“AŞAMAYACAĞIMIZ SORUN YOKTUR”

İstanbul Ülkücü İşçiler Derneği Teşkilat Başkanlığına atanan Bülent Karakoç, “Ülkücü İşçiler Derneği başbuğumuz Alparslan Türkeş tarafından kurulmuş ve ülkücü işçilerin haklarının korunmasının yanı sıra ülkücülerin maddi konularda da birbirlerine destek olmalarını sağlama amacındadır. Önemli olan davamızın bilincinde, bir ve birlik olmamız. Ülkücü hareketin aşamayacağı sorun yoktur.” dedi.

Etiketler:
Yorum yapın
Rumuz  
Güvenlik Kodunu Girin

1500
Yorumlarınızı, tamamı büyük harflerle YAZMAYINIZ.
Küfür, hakaret, rencide edici kelimeler ve, inançlara saldırı içeren yorumlar yayımlanmamaktadır.
Yorumlarınız incelendikten sonra yayınlanacaktır (biraz zaman alabilir)
Yorumlar
 
kenan-60
24.12.2011 18:47:25

hayırlara vesile olmasınıo cenab- ı ALLAH'tan niyaz ederim.

Yorumunu Facebook'ta yap

Bayram Kırtaş
Çiftlikten köye, beldeden ilçeye…

Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2011 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz | Tel : +90 212 442 24 24 / Faks : +90 212 442 81 01 | sitemap | ZDWEB
RSS Haber | Yandex Haber
3,076172E-02